נמל אשדוד

אשדוד טרמינל הנו מסוף מטענים ורכבת חדש וייחודי מסוגו, הממוקם על פני שטח של 110 דונם בצמוד לנמל אשדוד. הטרמינל מחובר לנמל בשער פנימי, ופועל בו מסוף רכבת עצמאי המקושר לכל תשתיות קו הרכבת בישראל. בטרמינל פועלות ארבע מסילות רכבת, והוא מציע שירותי הובלה לציבור הלקוחות והמובילים כחלק מייעול מערך התובלה היבשתית בישראל.
בטרמינל אשדוד פתרונות אחסון כוללים, לכל צורך או מטרה: מסוף מכולות תחת פיקוח מכס, מסוף למכולות ריקות, שירותי אחסנה לטווח ארוך, שירותי פריקה וטעינה ומתחם מכולות קירור, מטען כללי וכימיקלים.

הטרמינל הנו בבעלות קבוצת פרידנזון, המחזיקה זיכיון מחברת נמלי ישראל (חנ"י). הקבוצה הנה מהחברות המובילות בישראל במתן שירותים לוגיסטיים, אותם היא מספקת בארץ ובעולם, בין השאר בהובלה ימית ויבשתית, אחסנת מטענים והובלת מטענים ברכבת.

גודלו ומיקומו של הטרמינל, אפשרויות האחסון המגוונות ופתרונות ההובלה המקיפים בים וביבשה, מאפשרים לנו שליטה מוחלטת בתכנון מועדי הפריקה והאחסנה; וכתוצאה מכך ייעול וחיסכון משמעותי ללקוחותינו - יבואנים ויצואנים, חברות שילוח, עמילות מכס וחברות ספנות.
טרמינל אשדוד פועל בסטנדרטים טכנולוגיים מתקדמים - המחסנים מנוהלים במערכת WMS לניהול מלאי ואחסנה, והם בעלי יכולת התממשקות מלאה למערכת ניהול המלאי של הלקוחות. ניהולו ותפעולו של הטרמינל על ידי אנשי המקצוע המובילים בתחום, שהנם חלק מקבוצה בעלת ניסיון רב-שנים, מבטיח ללקוחותינו שירות מעולה, המבין היטב את צורכיהם.
 

אשדוד טרמינל - כל הפתרונות והיתרונות

מאפיינים שתורמים ליעילות מסוף המכולות באשדוד

יבוא ויצוא בריאים לישראל ולחיי המסחר התקינים בה השאלה היחידה שנותרת פתוחה היא, כיצד מנהלים מסוף מטענים מכובד שכזה, שיהיה יעיל, פעיל כל הזמן ורווחי לכולם. יבוא ויצוא בריאים לישראל ולחיי המסחר התקינים בה השאלה היחידה שנותרת פתוחה היא, כיצד מנהלים מסוף מטענים מכובד שכזה, שיהיה יעיל, פעיל כל הזמן ורווחי לכולם. (...)

קרא עוד

ביטוח סחורות ומטענים

חברת אשדוד טרמינל מספקת ללקוחותיה פתרונות כוללים לכל שרשרת האספקה הלוגיסטית. כחלק מהשירות הכולל, אנו מספקים בין השאר שירותי ביטוח מקיפים, הכוללים ביטוח לכל סוגי המטען ולכל היעדים. (...)

קרא עוד

הובלה והפצה פנים ארצית

חברת אשדוד טרמינל הינה בעלת ניסיון עצום בתחום הפצה ושילוח פנים ארציים. אנו מספקים שירותי הפצה והובלה מגוונים בארץ ובעולם, ומתגאים במערך הפצה המבטיח ללקוחותיו את השירות המקצועי והיעיל ביותר. (...)

קרא עוד

מסוף מטענים למכולות קירור

באשדוד טרמינל תאי אחסון מיוחדים למכולות קירור לתקופות ממושכות. מכולות קירור מאפשרות אחסנת תוצרת בקירור או הקפאה, ולכן נדרש טיפול מקצועי ויסודי ביותר במכולות מסוג זה. (...)

קרא עוד

שינוע מכולות ברכבת

באשדוד טרמינל פועל מסוף רכבת ומטענים עצמאי, המקושר לכל תשתיות קו הרכבת בישראל. המסוף משתרע על פני שטח של 50 אלף מ"ר וכולל ארבע מסילות רכבת באורך של 25 קרונות כל אחת. (...)

קרא עוד

שירותי הפצה וערך מוסף

תודות לצי ענק בבעלותנו המלאה, המכיל מאות מוביליות, משאיות, נגררים וציוד לשינוע של פרויקטים לוגיסטיים מורכבים, אנו מתחייבים לזמינות מלאה ושירות ברמה גבוהה במיוחד. (...)

קרא עוד

אחסון והובלת מכולות

חברת אשדוד טרמינל מחזיקה בצי המכיל מאות מוביליות (משאיות להובלת כלי רכב), נגררים, משאיות, וציוד לשינוע והובלה של פרויקטים מורכבים. אנו מתגאים ברמת שירות גבוהה במיוחד וזמינות מלאה ללקוחותינו. (...)

קרא עוד

אחסנה ולוגיסטיקה

חברת אשדוד טרמינל מציעה שירותים לוגיסטיים מגוונים במטרה לענות על כל צרכי לקוחותינו באופן המקצועי והיעיל ביותר. אנו מציעים שירותי אחסנה ולוגיסטיקה ברמה הגבוהה ביותר, שירותי ערך מוסף ועוד. (...)

קרא עוד

הובלת מכולות - כדאי לדעת

רגע לפני שאתם ממהרים לסגור הובלה על ידי משאית או סמיטריילר שאתם בטוחים שיעבירו את המטען החורג שלכם בבטחה, כדאי לקחת רגע על מנת להבין שהובלה של מטענים חורגים היא לא משימה שיכולה לכלול בתוכה רק משאית וכמה ארגזים. מדובר למעשה במשימה מורכבת במיוחד שדורשת תכנון מקדים, מיומנות ופיקוח. אז אם צריכים להעביר מטען חורג ורוצים לדעת איך לעשות את זה בצורה יעילה ובטיחותית – כדאי שתמשיכו לקרוא. (...)

קרא עוד

מסוף מטענים בהשגחת המכס

חיסכון בזמן יקר והוזלה משמעותית של עלויות האחסון! מסוף המתפרש על פני 25 אלף מ"ר ומיועד למכולות נמצאות בפיקוח המכס. המסוף נמצא תחת פיקוח אנשי המכס ומאובטח 24/7 באמצעים טכנולוגיים. (...)

קרא עוד

למידע ופרטים נוספים צרו קשר כבר היום!