מאמרים

 

אחסנה במכולות

בעמוד אחסנה במכולות תוכלו למצוא מידע מקיף בנוגע לנושא אחסון מכולות, סוגי מכולות מכולת קירור, סטנדרטית, גבוהה, עם פתח צדי, עם גג פתוח ועוד... (...)

קרא עוד

היערכות לקראת עלייתה לאוויר של מערכת "שער עולמי" של מנהל המכס

29/03/2017

מנהל המכס מתעתד לבצע שדרוג של מערכת המחשוב "סחר חוץ" למערכת חדשה המכונה "שער עולמי". להלן התמורות העיקריות הצפויות בתהליכי העבודה הקיימים, בעת המעבר למערכת "שער עולמי". (...)

קרא עוד

מכולות קירור - אחסנה בקירור

10.27.2015

במאמר פרידנזון מכולות קירור ואחסנה תוכלו למצוא מידע בנושא מכולות קירור ואחסנה בחברת פרידנזון. לוגיסטיקה, חברת שילוח ותיקה המספקת שירותי לוגיסטיקה ושילוח בארץ ובעולם. (...)

קרא עוד

מסוף מטענים ומכולות

במאמר פרידנזון מסוף מטענים ומכולות נסביר לכם מה זה בעצם מסוף מכולות או מסוף מטענים. חברת פרידנזון. לוגיסטיקה, חברת שילוח ותיקה המספקת שירותי לוגיסטיקה ושילוח בארץ ובעולם. (...)

קרא עוד

חברות שילוח

מחפשים חברות שילוח? פרידנזון לוגיסטיקה חברת שילוח בינלאומי מתמחה בשירותי שילוח מטענים באחריות ובאמינות גבוהה. הובלת מטען ליעדו, ללא נזקים או תקלות, תוך עמידה בלוח זמנים - *2474 (...)

קרא עוד

אחסנה יבשה

כשאתם בוחרים את סוג האחסנה המתאים ביותר, על מנת לאחסן את הציוד ברשותכם, ישנם כמה פרמטרים חשובים שעליכם לקחת בחשבון, כמו למשל עבודות התחזוקה השונות אשר יתבצעו בשטח האחסון, גודל שטח האחסון, עמידותו בפני נזקי מזג אוויר, משך הזמן שבו תוכלו לאחסן את הציוד שלכם ועוד. (...)

קרא עוד

למידע ופרטים נוספים צרו קשר כבר היום!