מאמרים

 

אחסנה במכולות

בעמוד אחסנה במכולות תוכלו למצוא מידע מקיף בנוגע לנושא אחסון מכולות, סוגי מכולות מכולת קירור, סטנדרטית, גבוהה, עם פתח צדי, עם גג פתוח ועוד... (...)

קרא עוד

שירותי אחסנה

כשמדובר בשירותי אחסון צריך לדבר עם המומחים בתחום. חברת פרידנזון, הקיימת מעל 40 שנה, בעלת שם ומוניטין בכל שירותי האחסון למגוון תעשיות וצרכים שונים ומשתנים. אצלנו תמצאו מספר שירותי אחסון שונים,< למידע נוסף, כנסו למאמר! (...)

קרא עוד

פתרונות אחסנה - סוגים שונים

עוברים דירה או משרד? חשוב לבחור את החברה המקצועית ביותר, שתדע להוביל לכם את כלל התכולה בבטחה ושתדע לאחסן אותו גם במקום בטוח. אחסון הוא חלק חשוב בתהליך ההתמקמות. עד שהבית או המשרד יהיו מוכנים, חשוב שנדע שאנו מפקידים את הציוד שלנו בידיים טובות. חברת פרידנזון מספקת סוגים שונים של פתרונות אחסנה לשירותכם. (...)

קרא עוד

מערכת "שער עולמי" – מודל 2018

מערכת סחר החוץ של מדינת ישראל במתכונתה הקודמת עד לאחרונה נחשבה זה שנים למיושנת ונשענה רבות על ניירת ורגולציה סבוכה ומייגעת. הצורך בשינוי והיערכות מודרנית היה נדרש ולכן הוחלט להקים פלטפורמה חדשה ומתקדמת שתשנה את כל נושא סחר החוץ של ישראל. (...)

קרא עוד

אחסנה יבשה

כשאתם בוחרים את סוג האחסנה המתאים ביותר, על מנת לאחסן את הציוד ברשותכם, ישנם כמה פרמטרים חשובים שעליכם לקחת בחשבון, כמו למשל עבודות התחזוקה השונות אשר יתבצעו בשטח האחסון, גודל שטח האחסון, עמידותו בפני נזקי מזג אוויר, משך הזמן שבו תוכלו לאחסן את הציוד שלכם ועוד. (...)

קרא עוד

חברות שילוח

מחפשים חברות שילוח? פרידנזון לוגיסטיקה חברת שילוח בינלאומי מתמחה בשירותי שילוח מטענים באחריות ובאמינות גבוהה. הובלת מטען ליעדו, ללא נזקים או תקלות, תוך עמידה בלוח זמנים - *2474 (...)

קרא עוד

מסוף מטענים ומכולות

במאמר פרידנזון מסוף מטענים ומכולות נסביר לכם מה זה בעצם מסוף מכולות או מסוף מטענים. חברת פרידנזון. לוגיסטיקה, חברת שילוח ותיקה המספקת שירותי לוגיסטיקה ושילוח בארץ ובעולם. (...)

קרא עוד

מכולות קירור - אחסנה בקירור

10.27.2015

במאמר פרידנזון מכולות קירור ואחסנה תוכלו למצוא מידע בנושא מכולות קירור ואחסנה בחברת פרידנזון. לוגיסטיקה, חברת שילוח ותיקה המספקת שירותי לוגיסטיקה ושילוח בארץ ובעולם. (...)

קרא עוד

היערכות לקראת עלייתה לאוויר של מערכת "שער עולמי" של מנהל המכס

29/03/2017

מנהל המכס מתעתד לבצע שדרוג של מערכת המחשוב "סחר חוץ" למערכת חדשה המכונה "שער עולמי". להלן התמורות העיקריות הצפויות בתהליכי העבודה הקיימים, בעת המעבר למערכת "שער עולמי". (...)

קרא עוד

חברות לוגיסטיקה והפצה

ישנן בישראל חברות לוגיסטיקה והפצה רבות, שמציעות מבחר שירותים שעוזרים לעסקים רבים להתנהל, הן מבחינת ניהול משלוחים מכל העולם, שינוע סחורות בינלאומי ומקומי, שירותי אחסנה, שירותי הפצה וכמובן התנהלות מול משרדי המכס הן בארץ והן בנמלים השונים ברחבי העולם. אילו שירותים מרכזיים מציעות חברות לוגיסטיקה ומה כוללים בדרך כלל שירותים אלו? כל המידע לפניכם. (...)

קרא עוד

שירותי הובלה

כשמדובר בשירותי הובלה צריך לדבר עם המומחים בתחום. חברת פרידנזון, הקיימת מעל 40 שנה, בעלת שם ומוניטין בתחום שירותי הובלה למגוון תעשיות וצרכים שונים ומשתנים. אצלנו תמצאו מספר שירותי הובלה שונים. למידע נוסף, כנסו למאמר! (...)

קרא עוד

למידע ופרטים נוספים צרו קשר כבר היום!