אודות

  חברת פרידנזון הוקמה בשנת 1975 והיא מהחברות הוותיקות והמובילות בארץ בתחומי הלוגיסטיקה והשילוח הבינלאומי. החברה מונה כ-450 עובדים מיומנים ומקצועיים המספקים מעטפת שירותים למגוון לקוחותיה בארץ ובעולם.

  התשתית הלוגיסטית של פרידנזון בפריסה ארצית ובינלאומית מאפשרת לה לספק מענה מקיף לשלל סוגי השירותים וזאת באמצעות ציי רכבים להובלה יבשתית, סוכני מטען בפריסה גלובלית, ציוד מקצועי לניהול פרויקטים מורכבים ומחסנים לוגיסטיים לניהול מלאי ומטענים.

  פרידנזון חרטה על דיגלה ערכים של אמינות, מקצועיות ושירותיות. החברה עובדת על פי תקנים בינלאומיים מחמירים ומיישמת מערכות ניהול איכות על מנת להבטיח עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות השירות.

  fridenson, פרידנזון, חברת הלוגיסטיקה המובילה בישראל
  החזון שלנו

  החזון שלנו

  להמשיך ולהוות חברה איתנה העומדת בחוד החנית של שירותי הלוגיסטיקה והשילוח הבינלאומי, תוך הרחבת סל השירותים והפתרונות הייחודיים והתאמתם לצרכיהם המשתנים של לקוחות החברה.

  הערכים שלנו

  הערכים שלנו

  פרידנזון דוגלת באמינות מקצועיות ושירותיות, תוך מתן פתרונות ייחודיים ושירות חסר פשרות במטרה לענות על כל צרכי הלקוח לכל סוגי המטענים.

  המשימה שלנו

  המשימה שלנו

  מתוך שאיפה מתמדת למקצועיות בשירות, פרידנזון מטמיעה ומיישמת שלל כלים חדשניים, מערכות מידע ושיטות ניהול ייחודיות למערך השילוח והלוגיסטיקה על מנת לספק ללקוחותיה שירות העומד בסטנדרטים הבינלאומיים המחמירים ביותר.

  משרדי הנהלה

  טל: 072-264-2601

  פרידנזון שירותים לוגיסטיים בע"מ

  פארק נמלי ישראל, אשדוד

  072-264-2601

  קבוצת פרידנזון

  רחוב המצודה 31, אזור, 5800174

  072-264-2222
  דילוג לתוכן