אחסנה לטווח ארוך


כשאתם זקוקים לפתרונות אחסון לטווח ארוך, ישנן כמה אופציות שעומדות בפניכם. אחת מהן, היא אחסון תכולה בתוך מכולה, שאותה אתם יכולים לבחור אם להשכיר (במיוחד אם מדובר על תקופה של כמה חודשים) או לקנות, כך שתוכל לשמש אתכם לאחסנה לטווח ארוך וקבוע יותר. איזו סוג תכולה ניתן לאחסן במכולה ומה כדאי לכם לדעת אם אתם בוחרים להשכיר מכולה?

אחסון לטווח ארוך במכולה – מה ניתן לאחסן?

האמת היא, שבמכולה ניתן למעשה לאחסן כמעט כל דבר שתצטרכו. עבור בעלי עסקים, מדובר בפתרון נוח ואידיאלי שיכול לשמש כמחסן לבתי עסק משלל הסוגים – בין אם אתם עוסקים בתחום החקלאות וזקוקים לאחסון של ציוד חקלאי מורכב וגדול או חומרי הדברה שונים ובין אם אתם יבואני אופנה, שזקוקים לפתרונות אחסון לטווח ארוך של ארגזי הבגדים השונים שאתם מייבאים לארץ. כך או כך, מדובר בפתרון מצוין ומשתלם מבחינה כלכלית. ומה עם אנשים פרטיים? כמו משפחות שנמצאות בעיצומו של מעבר דירה או כאלו שטסות לשליחות של שנה – שנתיים בחו"ל ואין הן מעוניינות או יכולות לשלוח את כל תכולת הבית אל המדינה בה תתבצע השליחות? גם במקרים כאלה, המכולה יכולה להוות פתרון אידיאלי לאחסון תכולת הדירה או הבית. דברים כמו רהיטים, חפצי אמנות וערך, הם רק חלק מהדברים שניתנים לאחסנה לטווח ארוך במכולה. 

מה כדאי לדעת לפני השכרת מכולה


אם אתם לא מעוניינים לקנות מכולה ואתם מוצאים את זה הרבה יותר משתלם כלכלית להשכיר אחת, יש כמה דברים שכדאי לדעת על מנת לבחור את חברת השכרת המכולות הטובה והמשתלמת ביותר, שתדאג לציוד שלכם כאלו היה שלה. הדבר הראשון שכדאי לבדוק בזמן המחקר הקצר על חברות ההשכרה, הוא בעצם איך נראית המכולה שמוצעת להשכרה – האם היא במצב טוב ועמיד? האם היא נקייה ואסתטית? האם היא בטיחותית? בנוסף, כדאי לוודא שבעת האחסון, יתבצע רישום מסודר של כל הסחורה ובמידה והמסמכים המקוריים ייאבדו – ישנו גיבוי לכל מסמך ולכל רישום. אנחנו היינו ממליצים גם לבדוק מהם חומרי האחסון שחברת ההשכרה מספקת, בין אם מדובר בארגזים קרטונים ואפילו נייר דבק והאם הם עמידים וחזקים מספיק גם לאורך זמן. חברות השכרה מקצועיות ואמינות, מציעות כחלק מהשירות גם עזרה באריזת הציוד ובהעברתו אל המכולה. 

מעוניינים בהשכרת מכולה לאחסנה לטווח ארוך? בפרידנזון נשמח לעמוד לשירותכם! צרו קשר עוד לפרטים נוספים!

 

למידע ופרטים נוספים צרו קשר כבר היום!