אחסנה יבשה

כשאתם בוחרים את סוג האחסנה המתאים ביותר, על מנת לאחסן את הציוד ברשותכם, ישנם כמה פרמטרים חשובים שעליכם לקחת בחשבון, כמו למשל עבודות התחזוקה השונות אשר יתבצעו בשטח האחסון, גודל שטח האחסון, עמידותו בפני נזקי מזג אוויר, משך הזמן שבו תוכלו לאחסן את הציוד שלכם ועוד. בין כל אלה, ישנה שאלה מרכזית אחת שתעזור לכם בבחירת שטח אחסון – מהם התנאים הספציפיים שחייבים להתקיים בשטח האחסון על מנת להבטיח את תקינות הציוד שלי? מכיוון שאם ישנם תנאים המוגדרים לשם תחזוקת הציוד שלכם באופן תקין – משם תצטרכו להתחיל. דוגמה טובה לאחסון בתנאים מיוחדים וייעודיים, היא שיטת האחסנה יבשה. אז מה זה אחסנה יבשה ולאיזה סוג ציוד היא מתאימה?

מה זה אחסנה יבשה?


רגע לפני שנבין את סוג הציוד שניתן לאחסן בשיטת האחסנה היבשה, חשוב להבין מה זה בכלל אחסנה יבשה. ובכן, כפי שכבר ציינו כאן למעלה, בדיוק כמו שישנם סוגי שונים של ציוד הדורשים את קיומם של תנאים שונים על מנת להבטיח את תקינות הציוד, כך גם ישנו מגוון רחב של שיטות אחסנה, שנועדו להבטיח את התנאים האופטימליים עבור כל ציוד וציוד. בשיטת האחסנה היבשה לדוגמה, ישנה רמת אטימות גבוהה במיוחד, שנועדה לוודא שלחות או רטיבות לא יחדרו פנימה אל תוך שטח האחסון ובכך יפגעו בציוד הנמצא בשטח. שיטת האחסנה היבשה נועדה עבור סוג ציוד רגיש במיוחד, שחייב תנאי יובש על מנת להבטיח את תקינותו בהמשך.

עלויות אחסנה יבשה לעומת עלויות אחסון רגיל


למרות ששיטת אחסנה בתנאים מיוחדים דורשת מורכבות לוגיסטית, שלפעמים עלולה להיתפס כיקרה יותר משיטות אחסנה אחרות, עדיין מדובר בהשקעה שאתם חייבים אותה – או בשביל לשמור על הציוד שלכם או על פי דרישות החוק. שכן, וודאי לא תרצו לאחסן את הציוד שברשותכם תחת התנאים הלא נכונים ולמצוא את עצמכם עם נזק משמעותי שבסופו של דבר, עלול לפגוע בכם הן כללית והן מבחינת החוק. לכן, חשוב לוודא ששיטת האחסנה בה אתם בוחרים, אכן תואמת לסוג הציוד ולחוקים הנוגעים לאחסונו.

מה ניתן לאחסן באחסנה יבשה?


באחסנה יבשה ניתן לאחסן מגוון רחב של ציוד – החל מציוד צבאי רגיש וציוד צבאי לשעת חירום, כלי רכב מיוחדים, חומרים מסוכנים, ציוד רפואי, ציוד אלקטרוני על שלל סוגיו וכדומה. מומלץ להתייעץ עם מומחה לפני הבחירה באחסנה יבשה.

זקוקים לאחסנה יבשה? בפרידנזון נשמח לעזור לספק לכם שירותי אחסון במגוון שיטות! התקשרו עוד היום!

 

 

למידע ופרטים נוספים צרו קשר כבר היום!