אחסנה יבשה

נמל אשדוד > אחסנה יבשה


אחסנה יבשהבכל הנוגע לשיטות האחסנה השונות, ישנו מגוון רחב של שיטות אחסנה שההבדל העיקרי ביניהן נובע מהצרכים בפועל והפתרונות שהן מאפשרות. לדוגמה, כשמדברים על אחסנה לטווח ארוך, מדברים על סוג אחסנה שנועד לאפסן ציוד לתקופה ארוכה וממושכת, מבלי לפגוע באיכות הציוד ככל שחולף הזמן. כשמדברים על אחסנת מכולות לדוגמה, מדובר על סוג אחסון שלא רק מאחסן מכולות שונות אשר מגיעות לאחסנה, אלא גם מוודא את תקינותן לקראת סבב השילוח הבא. אבל שיטת האחסנה עליה נדבר היום, היא שיטת אחסנה הדורשת לא מעט מורכבות ורגישות, לצד תשומת לפרטים הקטנים, על מנת לוודא שהאחסנה אכן מתבצעת כראוי. מדובר כמובן, על אחסנה יבשה. אז מה זה אחסנה יבשה ולאילו סוגי ציוד היא מתאימה?

מה זה אחסנה יבשה?


מהי אחסנה יבשה? ובכן, בדיוק כפי שישנו מגוון רחב של סוגי אחסנה, כך ישנו גם מגוון רחב של ציוד, שאחסנתו דורשת תנאים מסוימים על מנת לוודא את איכות הציוד לאורך זמן, בין אם מדובר בעבודות תחזוקה שונות או בין אם מדובר בתנאי טמפרטורה ספציפיים, הדרושים על מנת לוודא שהציוד שמאוחסן יישמר ללא פגע. במקרה של אחסנה יבשה, כפי שהשם מרמז, מדובר בסוג אחסנה המיועדת לציוד שאינו יכול לבוא במגע עם לחות או רטיבות. ציוד המוחזק באחסנה יבשה, מוחזק למעשה בתנאים אטומים, שמונעים מאויר הנושא לחות או רטיבות להיכנס פנימה ולהסב נזק לציוד המוחזק במסגרת אחסנה יבשה.

איזה סוג ציוד ניתן לאחסן באחסנה יבשה?


שיטת האחסנה היבשה היא איננה שיטה שמתאימה לכל סוג ציוד שכן, התנאים המצויים בה עלולים לגרום נזק לציוד שאינו דורש תחזוקה בתנאי אחסנה יבשה. לעומת זאת, ציוד כמו שבבים אלקטרונים, שרתים אלקטרונים, ציוד צבאי על שלל סוגיו, כלי רכב אטומים שנועדו לשעת חירום, חומרים מסוכנים, ציוד רפואה ועוד מגוון רחב של ציוד, יכול להתאים לאחסנה יבשה.

למה חשוב להשתמש בשירותי אחסנה יבשה?


מרבית הלקוחות עלולים להירתע מבחירת באחסנה יבשה בגלל העלות, אשר מכסה את התנאים המיוחדים. אבל במקרה כזה שהציוד שלכם זקוק לאחסנה יבשה בתנאים מיוחדים – לא היינו ממליצים לכם לקחת את הסיכון. שכן, במידה ותבחרו לאחסן את הציוד שלכם בתנאים שאינם מתאימים לסוג הציוד, אתם מסתכנים בגרימת נזק לציוד בטווח הארוך, מה שגם עלול לשאת בנזקים כספיים גבוהים.

מחפשים פתרונות אחסנה יבשה? באשדוד טרמינל נשמח לעזור! צרו קשר עוד היום לייעוץ חינם וללא התחייבות!

 

 

למידע ופרטים נוספים צרו קשר כבר היום!