הובלה ואחסנה

עוד לפני שאתם עוברים דירה/משרד או בוחרים לערוך שיפוץ יסודי – חשוב לבחור מקום בטוח להובלה ואחסון של כלל תכולת הבית או המשרד שלכם. כשאתם מפקידים את כל מה שבבעלותכם בידי חברה מסוימת, חשוב שהיא תהיה מקצועית ואמינה וגם כזו שתציע לכם מבחר שירותים שדרושים לכם להשלמת הליך המעבר או האחסון – כמו חברת פרידנזון – חברה מקצועית ומנוסה, המציעה מבחר שירותים בתחום ההובלה והאחסון. לפניכם מגוון שירותי הובלה ואחסנה שזמינים עבורכם בחברת פרידנזון.

מגוון פתרונות אחסון

בחברת פרידנזון קיימות מגוון אפשרויות לאחסון תכולת הפריטים שלכם, כגון: מחסנים גדולים, משטחים, מכולות ועוד. במידה ויש לכם כמות גדולה של פריטים, שעבורם אתם מחפשים שירותי אחסון, תוכלו למצוא מגוון פתרונות אצלנו. 
למשל, אם אתם בעלי עסק שסוחרים בייבוא וייצוא סחורה מהארץ לחו"ל ומחפשים פתרונות אחסנה לציוד המסחרי שלכם, יש לנו את הפתרון המושלם עבורכם. חברת פרידנזון מחזיקה בשטח הצמוד לנמלים אשדוד וחיפה עם מחסנים בגודל של כ- 50 אלף מ"ר, המיועדים לאחסון סחורה שנכנסת ויוצאת מהנמלים, לטווח ארוך או קצר – פתרון קרוב ונוח עבורכם. 

אחסנה בטוחה

לפני שסוגרים הסכם לגבי שירותי אחסנה, חשוב לבדוק מול החברה כמה דברים. בדקו האם מקומות האחסון אטומים למזגי אוויר קיצוניים כגון גשם, רטיבות או חום קיצוני, כך שתוכלו להיות בטוחים כי הפריטים שלכם לא יהרסו בעקבות כך. בנוסף, חשוב לבדוק את מידת האבטחה מפני פריצות למקומות האחסון. בדקו האם המכולה או המחסן נמצאים בשטח החברה או בשטח חיצוני אבל תחת שירותי שמירה קפדניים. חברת פרידנזון מספקת מגוון רמות של שירותי ביטוח להובלה ואחסון התכולה, כך שתוכלו להיות רגועים.

שירותי הובלה

בתחום ההובלות, לחברת פרידנזון קיימות מאות משאיות להובלה ושינוע של סחורות ממקום למקום. ברשות החברה ציוד מיוחד לשינוע סחורות כבדות ומורכבות להובלה, כגון מנופים, נגררים ועוד. הציוד הרחב שקיים ברשותה מאפשר לחברת פרידנזון להגיע ללקוחות בצורה מהירה ולהוביל את הסחורה בצורה הבטוחה והאפקטיבית ביותר. 

שירותים נוספים

חברת פרידנזון מציעה אופציה למעקב אחר מלאי המחסן בכל רגע נתון ביממה, באמצעות מערכת לניהול מחסנים הקיימת ברשותנו – זאת כמובן אך ורק במידה והלקוח מעוניין בשירות זה. בנוסף, חברת פרידנזון היא בעלת רישיון וצוות מומחה לשינוע חומרים מסוכנים ממקום למקום בצורה בטוחה ויעילה. 
לפרטים נוספים על שירותי ההובלה והאחסון שלנו ולקבלת הצעת מחיר, הנכם מוזמנים ליצור אתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

למידע ופרטים נוספים צרו קשר כבר היום!