הובלת מכולות - כדאי לדעת

נמל אשדוד > הובלת מכולות

הובלת מכולותהובלת מכולות

למה משמשות המכולות?

הובלת מכולות היא עניין מורכב, מסובך וכבד. המכולות משמשות להובלת סחורות מיובאות מחו"ל, העברות של תכולת דירה ממקום למקום בעולם ועוד. את המכולות פורקים מהאנייה בנמלים על ידי משאית מיוחדת. אותה משאית היא בעלת קיבולת של מטען גדול ויש לה גם נפח מנוע גדול, מה שמאפשר לה לסחוב את המטען הגדול. על המשאית מונח מנוף גדול שעוזר לפירוק ושינוע המכולות בנמל.

כמה עולה הובלת מכולות


מחיר הובלת מכולות תלוי בכמה דברים. בראש ובראשונה, באיזה סוג של הובלה אתם מעוניינים להוביל את המכולה? המחיר משתנה בין הובלה יבשתית, הובלה אווירית והובלה ימית. שנית, כל מטען דורש צורת אחסון שונה - חלק מהסחורה דורשת קירור, חלק בידוד וקיימים עוד תנאי אחסון אחרים. לכן, כל מחיר של מטען נמדד גם על פי צורת האחסון שלו. מרחק ההובלה ומשקל המטען הם גם דברים שיקבעו את מחיר המטען, כאשר ככל שהמטען כבד יותר ומרחק ההובלה אליו צריך להוביל גדול יותר, כך גם המחיר עולה בהתאם.

דברים שצריך לבדוק אצל חברת הובלה


עוד לפני הזמנת המכולות יש לבדוק כי חברת ההובלה עובדת על פי תקני הבטיחות. בדקו את ציוד החברה: האם קיימים אצלם מכשירים, מנופים ומשאיות המסוגלים לשאת מטען כבד. הרגישו חופשי לברר עם החברה לפני תהליך ההובלה, איך הוא יבוצע בפועל לפרטי פרטים - החל מתהליך אחסון התכולה שלכם במכולה, עלייתו על האנייה, המטוס או המשאית ועד לפריקתו המתבצעת על ידי משאית ומנוף מיוחד לפריקת מכולות בכל שטח.
החשיבות לגבי תקני הבטיחות היא רגישה. לכל תכולה קיים תנאי אחסון משל עצמה, כאשר לפעמים התכולה כוללת חומרים דליקים ומסוכנים. לכך, נדרש היתר מיוחד על מנת להוביל, לשנע ולפרוק את תכולה שכזו. מה שעלול לעלות בנזק רב כאשר ההעברה אינה נעשית בידם של אלו שעברו הכשרה מיוחדת לשינוע מוצרים דליקים.

בסופו של דבר


בחרו בחברת הובלה אמינה, מקצועית ומוסמכת, שתלווה אתכם לאורך תהליך ההובלה ותיידע אתכם בכל בעיה ושלב בתהליך. מיקום החברה יכול גם להשפיע על בחירת חברת הובלה, כאשר ייתכן שמי שעוסק במסחר ממדינה למדינה יעדיף לבחור בחברת הובלה שצמודה לנמל.
אשדוד טרמינל, חברה בעלת ותק וניסיון, מתמחה בהובלת מכולות בצורה מקצועית ובטוחה. תוכלו ליהנות אצלנו ממגוון סוגים של מכולות בכל הגדלים. עובדי מסוף המכולות של חברת אשדוד טרמינל מאמינים ביחס אישי ומקצועי לאורך כל תהליך ההובלה, החל מהשינוע, האחסון ועד לפריקת הסחורה בשטח. 

 

 

למידע ופרטים נוספים צרו קשר כבר היום!