הובלת מכונות

הובלת מכונות

חברת פרידנזון, המובילה והגדולה בתחום הלוגיסטיקה בישראל, מחזיקה בניסיון של עשרים שנה בהובלת ציוד ומטענים מסוגים ומידות מורכבות, לרבות הובלת מכונות. למען מטרה זו אנו נעזרים בציוד חדשני, צי רכבים ומשאיות גדול, ובטכנולוגיות מתקדמות. הציוד מתופעל ומנוהל על ידי צוות מקצועי ומיומן המספק מעטפת שירות מלאה, אשר כוללת פתרונות שינוע והובלה איכותיים, חדשניים, בטוחים ויצירתיים של מכונות.

 

הובלת כל סוגי המכונות

הובלת מכונות הינה משימה מורכבת ומאתגרת שלחברתנו יש את כל הניסיון, הידע והכלים על מנת לבצעה ביעילות ובבטחה. יכולותינו באות לידי ביטוי במתן פתרונות הולמים ואיכותיים לכל סוג של מכונה הנדרשת להובלה. בין היתר, אנו מתמחים בהובלת מכונות גדולות מימדים, מכונות מאוד כבדות, מכונות רגישות ומכונות עתירות טכנולוגיה מתקדמת. את ההובלות אנו מבצעים ביעילות ובמהירות ללא גרימת נזק למכונה, ועם הבאתה לייעודה במועד המבוקש. בנוסף, מאחורי כל מכונה שאנו מובילים עומד פרויקט לוגיסטי מקצועי, חכם, מתואם, מתוזמן ומתקדם, המשתנה במרכיביו בהתאם למאפייני כל מכונה וצרכי הובלתה, וכולל שילוב של מספר גורמים וציוד מקצועי.

 

תכנון פרויקט הובלה מקיף ושלם

פרויקט הובלת מכונות הינו הליך מקצועי שלם ומקיף הלוקח בחשבון את כל דרישות ותנאי ההנפה, השינוע והובלה של מכונות. ההליך מתחיל בסיור מקדים לבחינת סוג המכונה ומורכבות העברתה, שעל פיו ייקבע תהליך ביצוע מתאים, ייבחר הציוד הנדרש לפרויקט ויוגדרו לוחות הזמנים. כמו כן, במידה שיש שצורך לפרק את המכונה אנו נשתף פעולה עם המהנדסים האחראיים עליה, במטרה לפרק אותה באופן הבטוח והיעיל ביותר, ולאורזה, להעמיסה ולהובילה בבטחה. בהמשך השטח יוכן לקראת ההובלה בעזרת ציוד מיוחד כדוגמת משאיות, נגררים, מנופים, מלגזות, בניית רמפה או גשרים. בנוסף, עבור מכונות חריגות בגודלן אנו נתכננן מסלול הובלה יעיל ובטוח עם כמה שפחות התערבות בתשתיות, ועם שיתוף פעולה מלא של גורמי רשויות רלוונטיים.

 

הזמנת שירותי הובלת מכונות

להזמנת שירותי הובלת מכונות מכל סוג, גודל משקל ורמת מורכבות, ולקבלת ייעוץ ומידע מקצועי נוסף, צרו קשר עם חברת פרידנזון בטלפונים שמספרם 2474* או 072-264-2222.

למידע ופרטים נוספים צרו קשר כבר היום!