הובלת ציוד כבד

הובלת ציוד כבד

לנו בחברת פרידנזון יש את כל הידע, הניסיון, הכלים, האמצעים וכוח האדם הנדרש לשם הובלת כל סוגי המטענים, לרבות הובלת מטענים כבדים במיוחד. חברתנו מחזיקה בניסיון של שני עשורים בכל הקשור אל הובלת ציוד כבד ומטענים כבדים ומורכבים בים וביבשה, וזאת בכל יעד בארץ ובעולם. במהלך שנות פעילותנו ביצענו פרויקטי הובלה מורכבים וכבדים עבור חברות מענפים שונים במשק, לרבות בתחומי תקשורת, אנרגיה, תשתיות, ציוד צמ"ה ותחנות כוח.

 

שירותים מלאים עבור הובלת מטענים כבדים

אנו מחזיקים בכל האמצעים הנדרשים לשם הובלתם של מטענים וציוד כבדים, לרבות כלים מבוססי טכנולוגיות מתקדמות וחדישות ביותר. ברשותנו אמצעים המטפלים בכל צרכי שרשרת האספקה תוך שילובן של משימות מורכבות שונות בהובלה ושינוע בים וביבשה, הכוללים בין היתר שירותי עמילות מכס, ביטוח, אחסנה והפצה.

 

צי רכבים גדול ומגוון להובלות פנים ארציות

אנו מספקים שירותי הובלה פנים ארציות עבור מטענים כבדים באמצעות צי רכבים חדיש ומתקדם שבבעלות חברתנו, דבר המבטיח ללקוחותינו הישראלים רציפות פס ייצור וייצוא של סחורות. צי הרכבים כולל משאיות, נגררים ומוביליות ייעודיות להובלת רכבים, וכן ציוד מיוחד להובלת ושינוע מטענים וציוד כבד ומורכב.

 

שילוב טכנולוגיות מתקדמות

על מנת להבטיח הובלה בטוחה ויעילה של מטענים כבדים, מערכי השילוח ולוגיסטיקה שלנו נשענים על טכנולוגיות חדישות ומתקדמות בתחומי המחשוב, מערכות המידע והתקשורת. אלו טכנולוגיות המאפשרות לנו להעניק לכל לקוח שירות באיכות הגבוהה ביותר, עם שקיפות וזמינות מלאות. שירותינו כוללים מעקב אחר מטענים בזמן אמת ואון ליין באמצעות מערכת אינטרנט מתקדמת, העוקבת אחרי מיקומו של המטען עד הגעתו ליעדו. כמו כן, קיימת אפשרות למעקב בזמן אמת אחרי התנהלות הרכב המוביל ונהגו. פעילותה של מערכת זו מתאפשרת בין היתר בזכות מערכת ניווט GPS המותקנת בכל רכב של חברתנו, המשדרת בכל רגע נתון את מיקומו המדויק של המטען בכל מקום ברחבי הארץ. בנוסף, שירותנו כוללים מתן סטאטוס ללקוח במייל או בפקס אודות מטעניו, והנפקת תעודת משלוח דיגיטלית במייל.

 

הזמנת שירותי הובלת מטענים כבדים

להזמנת הובלת ציוד כבד באופן יעיל, אמין ומתקדם, התקשרו אל  חברת פרידנזון בטלפונים 2474* או 072-264-2222, ואנו נשמח לספק לכם מידע וייעוץ מקצועי נוסף בנושא.

למידע ופרטים נוספים צרו קשר כבר היום!