הקמת תחנות כוח

נמל אשדוד > הקמת תחנות כוח

ההקמת תחנת כוח - אשדוד טרמינל


הקמת תחנות כוח משלבת מספר משימות מורכבות ואינה מתייחסת רק לשלבי ההקמה בפועל, אלא לכל ההליך הלוגיסטי המקיף, אשר מלווה הקמה של תחנת כוח. בכדי להקים תחנות כוח יש צורך בידע, ניסיון, אמצעים ויכולת ויש צורך בתכנון והכנה מוקדמת של שלבי התהליך – אחרי הכול, לא מדובר במשימה של מה בכך. לאשדוד טרמינל, מבית חברת פרידנזון, יש את הכלים, ניסיון של שנים וידע רב בתכנון והקמה של תחנות כוח, לאחר שנים של פעילות בתחום זה.

ידע וניסיון מקצועי שנסמכים על שנים של פרויקטים מורכבים


אשדוד טרמינל מנהלת ומבצעת פרויקטים מורכבים, תוך תכנון לוגיסטי מוקפד, לאורך שנים ארוכות. אנשי המקצוע שלנו היו שותפים להקמה, תכנון וליווי של מגוון פרויקטים ברחבי הארץ, בתחום לוגיסטיקת תשתיות בעבור תחנות כוח. אנו מתמחים בהובלת התהליך, תוך ליווי הלקוח, כולל ביצוע הליכי עמילות מכס וייבוא של מטעני תחנות הכוח מגוונים, מארצות שונות, לרבות גרמניה, ספרד, סין ווייטנאם. בין הפרויקטים הגדולים שביצענו, נמנים תחנת כוח באשקלון, אשר אליה הובלנו והצבנו שניים עשר גנראטורים וטורבינות ופרויקט תחנת כוח בסדום, אשר במסגרתו שיתפנו פעולה עם חברת ABENER הספרדית, כאשר חלקנו היה  אחריות על שינוע והובלת מטענים שונים, לרבות טורבינות גז וקיטור. בנוסף, היינו שותפים גם בפרויקט של תחנת כוח במישור רותם, שבמסגרתו ביצענו טיפול כולל וליווי הסדרת עמילות המכס וייבוא המטענים הדרושים לתחנת הכוח.

כל הכלים הלוגיסטיים לביצוע הקמת תחנת כוח באופן מקצועי


כפי שציינו, לאשדוד טרמינל, חברת הבת של פרידנזון לוגיסטיקה, לא רק הניסיון בביצוע הקמת תחנות כוח, אלא יש ברשותה גם את הכלים והאמצעים הלוגיסטיים, אשר מאפשרים הוצאה לפועל של פרויקטים מורכבים מסוג זה. ברשותנו כלי שינוע מתקדמים המאפשרים לנו לשנע הן את רכבי תחנת הכוח והן את הציוד הלוגיסטי הדרוש לו. אשדוד טרמינל פותחת לכם גישה להובלה ימית ויבשתית, לרבות צרכי אחסנה וביצוע הליכים של עמילות מכס. חברתנו עובדת בשיתוף פעולה מפרה מול מהנדסים, ספקים ואנשי מקצוע נוספים הקשורים לפרויקט. כמו כן, חברתנו מנוסה בעבודה מול הרשויות השונות הן בארץ והן בחו"ל.

הניהול שלנו חוסך לכם


כל ההליכים הלוגיסטיים והעבודה בחברתנו בכלל, מתבצעים תחת שיטות ניהול מתקדמות, שמאפשרות לנו לעמוד בכל הדרישות של כל לקוח, לעבוד תוך ייעול של ההליך הלוגיסטי, מה שבסופו של דבר מביא לחיסכון בעלויות של ההליך כולו. הניהול היעיל והחסכוני מתאפשר הודות לריכוז כל הפתרונות הלוגיסטיים לצרכיו של הלקוח תחת קורת גג אחת, מה שמאפשר גם פיקוח מרוכז ומוקפד על ההליך כולו, תוך שאנו מבטיחים מענה מלא ומקצועי לכל לקוח.

שירותי לוגיסטיקת תשתיות מקצועיים


זקוקים לייעוץ מקצועי בתחום? מחשפים שירותים מקצועיים, תוך תכנון היקפי ומלא? צרו קשר עכשיו עם חברת אשדוד טרמינל בטלפון: 2474* או 072-2642222 ונשמח לעמוד לשירותיכם.

 

 

למידע ופרטים נוספים צרו קשר כבר היום!