הקמת תחנות כוח

הקמת תחנות כוח - פרידנזון לוגיסטיקה

חברת פרידנזון מחזיקה בניסיון רב שנים בניהול פרויקטי תשתיות אנרגיה, הכוללים בין היתר הקמת תחנות כוח. הניסיון והידע הרב בתחום מאפשר לנו לבצע פרויקטים מורכבים אלו של לוגיסטיקת תשתיות באופן מדויק, יעיל ובטוח. זאת בעזרת כוח אדם מיומן ומנוסה אשר יספק לפרויקט תכנון מקיף ומקצועי, המשלב משימות שונות ובליווי ציוד מתקדם מתאים.

 

ניסיון רב בהקמת תחנות כוח

כאמור, חברתנו מחזיקה ניסיון רב בכל הקשור ללוגיסטיקת תשתיות עבור תחנות כוח. בין היתר, ביצענו בעבר את הפרויקטים הבאים:

 

כל הצרכים הלוגיסטיים עבור הקמת תחנת כוח

יש לנו את כל הכלים, הידע והניסיון על מנת לספק את כל הצרכים הלוגיסטיים עבור הקמתן של תחנות כוח בארץ ובעולם. הנתונים כוללים בין היתר את כל צרכי השינוע של רכבי וציוד התחנה באמצעים ימים ויבשתיים, לרבות צרכי אחסנה ועמילות מכס. כל זאת, לאור גישות ניהול מתקדמות שנועדו לעמוד בכל דרישות הלקוח, ובאופן שייעל את ההליך הלוגיסטי ויחסוך בעלויותיו. הניהול היעיל והחסכוני נובע מריכוז ופיקוח על כל הצרכים הלוגיסטיים של הלקוח תחת קורת גג מקצועית אחת. דבר זה מאפשר בין היתר להתנהל באופן יעיל ונכון מול הרשויות השונות בארץ ובחו"ל, וכן מול מהנדסים, ספקים ואנשי מקצוע נוספים הנדרשים לפרויקט. כל זאת, תוך ניתוח סיכונים ובחירת דרכי ביצוע הבטוחות והיעילות ביותר.

 

הזמנת שירותי לוגיסטיקת תשתיות

להזמנת שירותי לוגיסטיקת תשתיות עבור תחנות כוח ופרויקטים מענפים נוספים במשק, ולקבלת פרטים וייעוץ מקצועי נוסף, צרו קשר עם חברת פרידנזון בטלפונים 2474* או 072-264-2222.

למידע ופרטים נוספים צרו קשר כבר היום!