חברות לוגיסטיקה והפצה


ישנן בישראל חברות לוגיסטיקה והפצה רבות, שמציעות מבחר שירותים שעוזרים לעסקים רבים להתנהל, הן מבחינת ניהול משלוחים מכל העולם, שינוע סחורות בינלאומי ומקומי, שירותי אחסנה, שירותי הפצה וכמובן התנהלות מול משרדי המכס הן בארץ והן בנמלים השונים ברחבי העולם. אילו שירותים מרכזיים מציעות חברות לוגיסטיקה ומה כוללים בדרך כלל שירותים אלו? כל המידע לפניכם.

שירותי שילוח בינלאומיים

השירות המרכזי של חברות הלוגיסטיקה וההפצה הוא שירות השילוח. מדובר בעצם בשליחה (ייצוא) או הבאה (ייבוא) של סחורות, חלקים או מוצרים מכל ולכל רחבי העולם. חברת שילוח טובה, כמו פרידנזון, תדאג שיהיה לכם מענה בכל פינה על גבי הגלובוס שלנו. יש שלושה אפשרויות לשילוח בינלאומי:
שילוח יבשתי – שילוח והובלת הסחורות על ידי רכבים, בדרך כלל משאיות, למקומות שיש אליהן דרכים קרקעיות נגישות. בשירות זה נכללים גם שירותי הובלת מכולות.
שילוח אווירי – שילוח באמצעי תעופה. מדובר בצורת השילוח המהירה ביותר, כאשר יש הגבלה מבחינת גודל ומשקל הסחורה, שכן גם המטוס הגדול ביותר מוגבל מבחינת המשא שהוא מיועד לשאת. זוהי גם הדרך היקרה מבין השלושה.
שילוח ימי – צורך השילוח הבטוחה ביותר. אמנם היא לוקחת יותר זמן (עלולה להגיע גם למספר שבועות), אך אם יש לכם מטען גדול במיוחד או במשקל כבד מאוד – לא צריכה להיות לכם כל בעיה לשלוח את המטען בדרך זו, שגם תעלה לכם הרבה פחות מהאפשרויות האחרות.

שירותי עמילות מכס

השירות שחוסך המון כאב ראש לחברות יבואניות וכן יצואניות, שכן באמצעות ייפוי כוח פשוט, חברת הלוגיסטיקה מטפלת לחברות בכל נושא ההתנהלות מול משרדי המכס הממשלתיים, לרבות אישורים, מיסוי וכדומה.

שירותי אחסנה ולוגיסטיקה


לא די בשילוח ושינוע הסחורות – מה לגבי אחסנה? ובכן, חברות לוגיסטיקה גדולות כמו פרידנזון, ידאגו לכם גם בכל הקשור לאחסנת הסחורות, לרבות אחסון לטווח ארוך וכן הובלה ואחסנה של חומרים מסוכנים. אם לא די בכך, תוכלו גם לקבל שירותי ניהול מלאי ושירותי הפצה, שגם אותם תוכלו לקבל בחברת פרידנזון.

ביטוח סחורות ומטענים


כשחברה מבקשת לשלח או לשנע סחורה, אין מדובר בחבילה ששלחתם לחברים או למשפחה בחו"ל ואתם ממש רוצים שתגיע. מדובר בהיבט מסחרי שמשפיע ישירות על העסק ובמקרים בהם נגרם נזק כלשהו לסחורה, זה עלול להזיק לעסק באופן משמעותי ביותר. לכן, חשוב לבטח את הסחורה שלכם, על כל מקרה שלא יקרה, כך שבמקרה בו יגרם נזק כלשהו, יהיה לכם כיסוי כמעט מלא על ההוצאות ו/או ההפסדים.
אם גם אתם רוצים שירותי שילוח כוללים, לרבות ביטוח סחורות ומטענים, צרו קשר עם חברת פרידנזון – חברה גדולה וותיקה, שתדאג לכסות את המשלוח שלכם מכל הכיוונים עם כל השירותים שדרושים לכם.

 

למידע ופרטים נוספים צרו קשר כבר היום!