חברות שילוח

חברת שילוח בינלאומי


כיצד תבחרו חברת שילוח המתאימה לכם מתוך מגוון רחב של חברות שילוח ?

 

הובלת מטען ליעדו, ללא נזקים או תקלות, תוך עמידה בלוח זמנים, הינה משימה מורכבת המצריכה מיומנות רבה בשילוב כוח אדם מקצועי, גמישות וקשרים בינלאומיים. חברות שילוח בינלאומי המתמחות במגוון רב יותר של תחומים (משלוח באוויר או בים, פרטי או מסחרי, בינלאומי או פנימי, יבוא או יצוא), יאפשרו לכם לישון בשקט.

על כן מומלץ לשכור חברת שילוח בינלאומי גדולה המציעה טיפול במטען מההתחלה ועד הסוף ובכך לחסוך זמן, כסף ובעיקר כאב ראש. חברת שילוח בינלאומי המתמחה במגוון רב של ביצועים אפשריים, תוך מתן שירותים לוגיסטיים, כגון אחסון וניהול מלאי, העתקת קווי יצור במקרה הצורך, ושירותי מסירה, תאפשר טיפול יעיל יותר במטען. על כן זוהי בחירה עדיפה על פני עבודה עם מגוון חברות שילוח בינלאומי קטנות.

חברת פרידנזון, מהבולטות מבין חברות שילוח שונות, הינה חברה המספקת מגוון רב ביותר של אפשרויות שילוח מטענים מזה יותר משלושה עשורים. התקשרו וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית וליווי לאורך כל הדרך, טל' להתקשרות בחיוג מקוצר : *2474

בחברת פרידנזון מקפידים על עבודה שוטפת הן בזירה המקומית והן בזירה הבינלאומית. לחברה מאות משאיות, נגררים מסוגים שונים, מלגזות וציוד שינוע, מיכליות לגז, דלקים וחומרים מגורענים, ציוד להובלת מכוניות, ציוד לשילוח מטענים חורגים ואפשרויות שילוח מגוונות, אוויריות וימיות, יבוא, יצוא וצד שלישי.

בנוסף מספקת חברת פרידנזון שירותים לוגיסטיים ומרחבי אחסנה ולוגיסטיקה בחיפה, חדרה ואשדוד, להשלמת השירות מא' ועד ת' תוך מינימום חיכוך ותקלות ומקסימום גמישות והתאמה לצרכי הלקוח

 

פרידנזון, סניף חיפה
יקותיאל בהרב 25
מפרץ חיפה 26113
טל': 04-8416266

פרידנזון, סניף אשדוד
ת.ד. 12684
עורף הנמל, אשדוד
טל': 08-8688000

פרידנזון אייר & אושיין בע"מ
המצודה 31
אזור, 58001
טל': 03-6503400

 

 

להתקשרות בחיוג מקוצר: 2474*
דוא"ל:
info@fridenson.co.il

 

 

 

למידע ופרטים נוספים צרו קשר כבר היום!