חדשנות


  ניהול ציי הפצה מתקדמים

  תחום מסועף כתחום ההפצה מצריך שליטה וניצוח בזמן אמת, לטובת כך אנו עובדים על הטמעת מערכת חדשנית ומובילה המסייעת לאוטומציה ואופטימיזציה לסידור העבודה, תפעול לוגיסטי ובקרה.

  המערכת מתחברת למערכות הליבה הקיימות שבארגונים ובכך מאפשרת סנכרון של משאבים וידע, ובאמצעות טכנולוגיית geo-fencing משקפת ללקוחות ולסידור את תחילתה של משימה וצפי סיום מוגדר מראש,

  תעדוף ושיבוץ משימות ההפצה הבאות ובניית אופטימיזציית הובלות במהלך היום.

  כל זה נעשה תוך כדי תזמון והתחשבות בעומסי תנועה ובצירי רכב קיימים ובכך יוצר ייעול מערכתי בכל רגע נתון, הכל במטרה לספק את המלאי במהירות ובאיכות ומאפשרת לנו ממשק לקוח ייחודי המעניק ללקוח ודאות ובטחון.

  מערכות בקרה ואוטומציה

  ניהול מלאי מוקפד הינו אחד הגורמים החשובים בארגון, תוך שימת דגש ודיוק עד הפרט הכי הקטן.

  מפאת כך הטמענו בפרידנזון מערכות מתקדמות לניהול מלאי, תפעול שרשרת אספקה וניהול רצפת מחסן.

  המערכות הייחודיות ניתנות להטמעה בצורה מודולרית לפי צרכי החברה, מתממשקת לכל סוגי תוכנות המידע של הארגון ובכך שומרת על הסדר בארגון הלוגיסטי.

  בנוסף, המרכזים הלוגיסטיים שלנו פועלים בין השאר בטכנולוגיה מתקדמת של אוטומציה מלאה בעלי מערך רובוטיקה של עגורנים ומסועים ללא כניסת אדם,

  כל זאת במטרה לדייק ולמנוע טעויות אנוש.

  מערכות חדשניות לניהול הארגון

  בעידן המתקדם והמהיר שבו אנו חיים, אנו חייבים לשאוב ולנתח מידע רב בזמנים קצרים, להפיק ולנתח תובנות ומסקנות במהירות הקליק, וכל זאת בהתאם לצרכים של הצרכן.

  לטובת כך אנו משתמשים במערכות מתקדמות ביותר:

  מערכת בינה עסקית BI – המערכת מבצעת עיבוד אנליטי מקוון לנתוני הדאטה-בייס ומספקת מידע מעודכן בזמן אמת מול נתוני עבר, על בסיס מחקר נתונים בנוגע לפעילות והביצועים העסקיים.

  מערכת ה- BI מאתרת דפוסים משמעותיים לניהול הארגון ומייצרת דוחות, התראות, תחזיות, והמלצות.

  מערכת ניהול קשרי לקוחות CRM – המערכת מיועדת לספק לפרידנזון ראייה כלל ארגונית של הלקוח, היסטוריית פעילויות ותחזית הביצועים של הלקוח מול הביצוע בפועל. מאפשרת ניהול מסודר של תהליכי השיווק, המכירה, התפעול והשירות, ומייעלת את תהליכי ההקמה של לקוחות חדשים באמצעות תהליך מוטה אוטומציה, ניהול של תהליכי המכירה, תמחור שירותים, בקרה על תהליכי המכירה ודו”חות מנהלים על ביצועי המכירות בארגון.

  שתי המערכות יושבות על פלטפורמת ה- Creatio המתבססת על החיבור החזק בין יכולות ה-CRM של המערכת ויכולותיה בעולמות ה-BPM.

   

  משרדי הנהלה

  טל: 072-264-2601

  פרידנזון שירותים לוגיסטיים בע"מ

  פארק נמלי ישראל, אשדוד

  072-264-2601

  קבוצת פרידנזון

  רחוב המצודה 31, אזור, 5800174

  072-264-2222
  דילוג לתוכן