מאפיינים שתורמים ליעילות מסוף המכולות באשדוד

נמל אשדוד > יעילות מסוף מכולות אשדוד

יעילות מסוף מכולות אשדודיעילות מסוף מכולות אשדוד

יבוא ויצוא בריאים לישראל ולחיי המסחר התקינים בה ואין ספק ששינוע סחורות ומטענים הוא הדרך העיקרית שבזכותה אפשר להתקדם עסקית ולהביא שגשוג ופרנסה כאן וברחבי העולם. השאלה היחידה שנותרת פתוחה היא, כיצד מנהלים מסוף מטענים מכובד שכזה, שיהיה יעיל, פעיל כל הזמן ורווחי לכולם. 
מסוף מכולות אשדוד מתנהל כבר שנים רבות בדרך שכל מאפייניה מבטיחים יעילות ומרב היתרונות לאנשי עסקים, יבואנים ויצואנים כאחד. מסוף מכולות אשדוד מתנהל גם בצורה ממוחשבת ומודרנית באמצעות מערכות ניהול המלאי וניהול הלקוחות המתקדמות והבטוחות ביותר, כך שדבר אינו הולך לאיבוד, והמהירות שבה ניתן לקבל כל פריט מידע מבטיחה לכם טיפול ושחרור מהיר מאוד של הסחורות שלכם.

על מסוף מכולות אשדוד

המסוף משתרע על פני שטח ענק של 25 אלף מ"ר ומעניק שירותים לכל מי שמשנע מכולות לנמל אשדוד. היתרון הגדול ביותר שלו הוא שיש בו פיקוח הדוק של המכס והוא מאובטח בכל שעות היממה, ללא הפסקה, באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, ששומרים גם על בטיחות וגם על מצבם התקין והאחסון הנכון של הסחורות. 
מעבר המכולות למסוף המכס מהיר וחוסך זמן בהובלה ללקוחות כאן ומעבר לים, כך שתוכלו הבטיח ללקוחות שלכם זמן אספקה מהיר משל המתחרים שלכם. כמו כן, מעבר מהיר פירושו חיסכון ניכר בהוצאות אחסון. 
שיקוף המכולות באמצעות מתקן שיקוף מיוחד מבטיח גם ביטחון ואבטחה יוצאים מהכלל לכל התכולה שלכם.

שינוע מהיר ויעיל לכל רחבי הארץ


נמל אשדוד נמצא באחד האזורים הנוחים ביותר לשינוע בכל כלי התחבורה האפשריים. מהירות הטיפול במכולות מאפשר לשנע אותן ממסוף מכולות באמצעות משאיות הובלה, רכבת תובלה ומטענים, וקרוב יחסית לכל מקום בארץ. אשדוד נמצאת ממש בלב המדינה ומערכת הכבישים המפותחת שנסללה באזור בשנים האחרונות, כולל גישה לדרום ולצפון, מבטיחה שהמכולות ינועו במהירות בכל רחבי הארץ בזמן המובטח ללקוחות. אין צורך עוד למצוא שטח אחסון יקר כדי לחכות למועד השינוע הקרוב ביותר או לנוחיות השינוע בכל שעה ביום. 

 

שטחי אחסון נוחים לכל המכולות


מסוף מכולות מאפשר לאחסן את המכולות הריקות והמלאות לכל טווח של זמן שתרצו, כולל אחסנה  לטווח ארוך. השטחים רחבי הידיים מאפשרים לקבל מקום נוח במחירים מעולים, והמחסנים מתאימים לכל מטרה. ניתן לאחסן במסוף המכולות גם חומרים מסוכנים ומטענים במכולות קירור, מבלי לדאוג לשינוע אלא רק לאחסון. גם כאן ניתן להעביר במהירות את המכולות לשער פיקוח המכס. ניתן כמו כן לאחסן לטווח ארוך מכולות ריקות לחלוטין שמחכות למטענים מהנמל ולנמל, במחירים נוחים, ובכך לחסוך את טרחת השינוע שלה. 
במסגרת שירותי האחסון ניתנים גם שירותים לוגיסטיים מקיפים, כולל סימון מוצרים והכנת ערכות ואריזות, כשהכל מנוהל במערכות מתקדמות לניהול מלאי ואחסנה שמתממשקות עם מערכות ניהול המלאי שלכם בעסק. 

 

 

 

למידע ופרטים נוספים צרו קשר כבר היום!