מחסן לוגיסטי

מחסן לוגיסטי

חברת פרידנזון הוותיקה והמובילה בישראל בתחום פתרונות לוגיסטיים, מספקת ללקוחותיה שירותים מקצועיים, מקיפים ומלאים לכל שרשרת האספקה לוגיסטית, משילוח להובלה ועד לאחסנה. שירותינו כוללים פתרונות אחסנה במחסנים לוגיסטיים גדולי מימדים ומתקדמים המתאימים לכל צרכי ואפשרויות האחסנה, אשר מנוהלים על ידי מערכת WMS ייעודית לניהול אחסנה ומלאי.

 

שירותי אחסון מקיפים ומגוונים

אנו מספקים שירותי אחסון מקיפים ומגוונים לצרכי לוגיסטיקה של מוצרים, חומרים וענפים שונים במשק, בכל רמת מורכבות של פרויקט לרבות טיפול במטענים מסוכנים. השירותים מסופקים בעזרת מחסנים לוגיסטיים גדולי מימדים השוכנים בקרבת נמל חיפה ואשדוד, וניצבים על שטח כולל בהיקף של 50 אלף מטר רבוע. המחסנים מתאימים למגוון צרכי אחסון לרבות של משטחים ומכולות. יתרה מכך, לקוחותינו זוכים גם לשירותים משלימים נלווים לרבות הכנתם של אריזות וערכות, סימון והדבקת מוצרים, והפצת סחורות לבתי הלקוחות.

 

ניהול יעיל וחסכוני של מחסנים לוגיסטיים

על ידי השכרת שירותינו המתקדמים תזכו לניהול יעיל וחסכוני של מחסן לוגיסטי. זהו ניהול שיאפשר לכם להפחית באופן משמעותי את ההתעסקות עם מתן שירותים לוגיסטיים, ויפנה לכם זמן יקר ערך הנדרש להתמקדות בפעילויות הליבה של העסק. בנוסף לכך, שירותינו יחסכו לכם בעלויות לוגיסטיות של חברתכם, בהיותם מבוססים על הוצאה משתנה עבור משטחי אחסנה ולא על הוצאה קבועה. כפועל יוצא מכך, הם יצמצמו את הוצאות החברה ויתרמו לשיפור רווחיותה.

 

מערכת WMS לניהול מחסן לוגיסטי

שירותי מחסנים לוגיסטיים שחברתנו מספקת מנוהלים על ידי מערכת WMS ממוחשבת ומתקדמת, שהינה ייעודית לניהול אחסנה ומלאי. המערכת מאפשרת בין היתר שקיפות מלאה בניהול מלאי בזכות יכולתה להתממשק אל מערכת ניהול המלאי שלכם. כמו כן, מערכת ניהול מלאי זו תאפשר לכם לייעל ולהפחית רמות מלאי, ולהעלות את רמת האמינות והדיוק של חברתכם.

 

שירותי ביטוח מקיפים

עבור כל שלבי שרשרת האספקה הלוגיסטית, לרבות שירותי אחסון במחסן לוגיסטי, חברתנו מעניקה פתרונות ביטוח מלאים ומקיפים. ביטוחים אלו מיועדים לכל סוג של מטען ולכל הרחבת ביטוח נדרשת כדוגמת ביטוח ייעודי לסחורה המאוחסנת בקירור. כמו כן, לרשותכם עומד צוות מקצועי של החברה אשר יסייע ויכוון אתכם בבחירת מרכיבי פוליסות הביטוח הנכונות עבורכם.

 

הזמנת שירותי מחסנים לוגיסטיים

להזמנת שירותי מחסנים לוגיסטיים מקצועיים ומקיפים, ולקבלת ייעוץ ומידע מקצועי נוסף בנושא, התקשרו אל חברת פרידנזון בטלפונים 2474* או 072-264-2222.

למידע ופרטים נוספים צרו קשר כבר היום!