מטען חורג

מטען חורג

חברת הלוגיסטיקה פרידנזון, מהוותיקות והמובילות בישראל, מחזיקה ידע וניסיון רב בכל הקשור לצרכי שינוע ותובלה של מטענים, כולל הובלת מטענים חורגים. ההובלות מסופקות בפריסה ארצית רחבה ונשענות על צי משאיות, רכב ונגררים גדול, חדיש ומצויד, המאפשר לנהל פרויקטי הובלה מורכבים וגדולים. צי הרכבים מנוהל באמצעות שירותים איכותיים עם מערכות טכנולוגיות מתקדמות וכוח אדם מקצועי, מורשה ומיומן. שירותינו מבטיחים העברת מטען חורג בשלום ובבטחה לייעודו, תוך עמידה בלוחות הזמנים ובדרישות החוק והרשויות.

 

תכנון מעמיק ומקדים להובלת מטענים חורגים

על מנת להבטיח את בטיחותה של הובלת מטען חורג, כל פרויקט לוגיסטי מסוג זה מתחיל עם תכנון מקדים מקיף ומעמיק. התכנון המקדים בוחן את טיב ומאפייני המטען, בין היתר מבחינת משקל, גודל, רכיבים וחומרים מסוכנים או רגישים. כמו כן, בהליך זה נבחנים ונבחרים האמצעים הטובים והבטוחים ביותר להובלת המטען, מבחינת תכנון ובחירת מסלול מתאים, ומבחינת דרישות החוק ורשויות שונות להעברתו. התכנון יבטיח את ביצוע ההובלה ביעילות ובבטיחות רבה על כל שלביה החל מהעמסת המטען, דרך שינועו ועד פירוקו במקום היעד.

 

הובלת בטוחה של מטענים חורגים

עבור כל סוג של מטען, ובייחוד במטענים חורגים, אנו שמים דגש מיוחד על בטיחות ההובלה עם נהלי עבודה מיוחדים ומתאימים, ועמידה בדרישות החוק והרשויות לקבלת אישורים רלוונטיים. כמו כן, אנו בודקים את צרכי הבטיחות של הובלת המטען מבחינת שלמותו ובטיחות הסובבים אותו. מעבר לכך, כל הליך ההובלה מפוקח ומבוקר באמצעות מערכות מתקדמות און ליין, המאפשרות בזמן אמת לדעת היכן נמצא המטען ולעקוב אחר התנהלות הרכב והנהג. גישה מקצועית זו המפוקחת בקפידה תורמת באופן משמעותי לבטיחות ההובלה ולמניעת סכנות ונזקים חמורים לרכוש ונפש.

 

התנהלות מול גורמי הרשות

מרבית הפרויקטים של הובלת מטענים חורגים נדרשים בקבלת אישורים מיוחדים מרשויות רלוונטיות, והתנהלות שוטפת מולן. מדובר באישורים כדוגמת עמידה בדרישות משרד התחבורה וקבלת היתרים מתאימים, ותיאום מסלול והסדרי תנועה מול משטרת ישראל ורשויות מקומיות. חשוב לציין כי יש לנו היכרות מלאה ועדכנית אודות דרישות החוק והרשויות השונות, וזאת בנוסף להיכרות מעמיקה עם גופים אלו, אופן התנהלותם והגורמים הפועלים בהם. נתונים אלו מאפשרים לנו להסדיר את כל אישורי והסדרי הרשויות באופן יעיל ומהיר.

 

הזמנת שירותי הובלת מטענים חורגים

להזמנת שירותי הובלת מטען חורג ולקבלת פרטים נוספים בנושא, צרו קשר עם חברת פרידנזון בטלפונים 2474* או 072-264-2222.

למידע ופרטים נוספים צרו קשר כבר היום!