מכולות קירור - אחסנה בקירור

10.27.2015

חברת פרידנזון מתמחה בהובלה יבשתית, ביטוח מטענים, שירותי אחסנה והפצה, עמילות מכס ושילוח ימי ואווירי. אך על מנת להשרות על לקוחותינו ביטחון, חברת פרידנזון משתמשת במכולות קירור להובלת מוצרי תרופות ומזון ברחבי הארץ.

למה מיועדת אחסנה בקירור?


כפי שכולנו יודעים מוצרים רבים מיובאים לארץ. בחו"ל האופציות גדולות יותר מבחינת ייצור מוצרים לעומת המצב בארץ, בה לא תמיד ניתן לייצר מוצר או לגדל, במקרה של מזון – למשל, פירות נדירים או בקר. כחלק משירותיה, חברת פרידנזון מייבאת לארץ מוצרי מזון ותרופות שלא ניתן למצוא בארץ. חברת פרידנזון מפעילה שינוע מכולות קירור, על מנת לשמור על טריות הפירות, אורך החיים של פרחים שהגיעו ממקומות אקזוטיים, מוצרי בשר, חלב ודגים שאותן היא מייבאת. מזג האוויר בארץ גם מקשה על איכות וטריות המוצרים ולכן תפקידם של מכולות הקירור נכנס לפעולה אפקטיבית.

 

מבנה מכולות קירור


קהל הציבור הישראלי אינו מודע לנוכחותן ולצורתן של מכולות הקירור לעומת אלו שעוסקים בייבוא ושינוע ומוצרים. מכולות הקירור בנויות כמתקנים רחבים וגדולים על מנת לשנע כמה שיותר מוצרי מזון ותרופות באופן הזריז והיעיל ביותר שניתן, בין הים ליבשה. הטמפרטורה ששוררת בתוך מכולות הקירור המקצועיות של חברת פרידנזון היא מתחת לממוצע. מה שהופך את מכולות הקירור לכל כך אטרקטיביות, הינו היתרון בניידות, תוך שמירה על המוצרים מבלי שייגרם להם כל נזק. המכולות בנויות ממתכת ויכולות לשאת משקל כבד מאוד בתוכן. כל מי שמעוניין לייבא ולהעביר סחורות רגישות, שזקוקות לקירור וטמפרטורה נמוכה, בעצם תלוי במכולות הקירור.

 

 

התאמת סוג מכולת קירור לסחורה


שינוע והובלת מוצרי מזון ותרופות רגישים, אינה המטרה היחידה של מכולות הקירור. מכולות קירור יכולות לשמש ללקוחות גם כחדרי קירור. ניתן להשכיר מכולות קירור על מנת לפתור בעיות של חוסר מקום לאחסנה בקירור. מה שמאפשר להרבה בעלי קייטרינג ואולמות לשכור מכולות קירור על מנת לאחסן ולשמור בטמפרטורה נמוכה את חומרי הגלם ומנות לאירועים. כשמבקשים לשכור מכולת קירור, חשוב להתאים את גודל המכולה לסחורה, כאשר תדרשו להתאים גם את הטמפרטורה ותוכלו לבצע מעקב ובקרה אחר טמפרטורת האחסון שנמצאת במכולת הקירור בכל זמן. כל חברה המשתמשת במכולות קירור לשינוע מוצרים רגישים, חייבת לקבל אישורים רשמיים ולעבור את בדיקות הרשויות, שנקבעו על פי חוקי משרד הבריאות. משרד הבריאות מכריח את החברות לשלוח את מכולות הקירור שלהם לבדיקה לפחות פעם בשנה, כיוון שמוצרי מזון ותרופות מקולקלות שלא הועברו או הוחזקו בתנאים מתאימים, יכולות להביא אנשים להרעלת מזון וסכנת חיים.
הובלת מכולות הינה תהליך לוגיסטי מורכב, שכולל תכנית מקצועית לשינוע תוך שמירה על מוצרים רגישים. לחברת פרידנזון יש מכולות קירור מקצועיות מבודדות-טמפרטורה המיועדות לשינוע ימי ויבשתי. לפרטים נוספים על מכולות הקירור שאנו מציעים, להתאמת שינוע בקירור או מכולות קירור צרו אתנו קשר כאן 

 

 

 

למידע ופרטים נוספים צרו קשר כבר היום!