אשדוד טרמינל

אשדוד טרמינלאשדוד טרמינל הנו מסוף מטענים ורכבת חדש וייחודי מסוגו, הממוקם על פני שטח של 110 דונם בצמוד לנמל אשדוד. הטרמינל מחובר לנמל בשער פנימי, ופועל בו מסוף רכבת עצמאי המקושר לכל תשתיות קו הרכבת בישראל. בטרמינל פועלות ארבע מסילות רכבת, והוא מציע שירותי הובלה לציבור הלקוחות והמובילים כחלק מייעול מערך התובלה היבשתית בישראל.
בטרמינל אשדוד פתרונות אחסון כוללים, לכל צורך או מטרה: מסוף מכולות תחת פיקוח מכס, מסוף למכולות ריקות, שירותי אחסנה לטווח ארוך, שירותי פריקה וטעינה ומתחם מכולות קירור, מטען כללי וכימיקלים.

הטרמינל הנו בבעלות קבוצת פרידנזון, המחזיקה זיכיון מחברת נמלי ישראל (חנ"י). הקבוצה הנה מהחברות המובילות בישראל במתן שירותים לוגיסטיים, אותם היא מספקת בארץ ובעולם, בין השאר בהובלה ימית ויבשתית, אחסנת מטענים והובלת מטענים ברכבת.

גודלו ומיקומו של הטרמינל, אפשרויות האחסון המגוונות ופתרונות ההובלה המקיפים בים וביבשה, מאפשרים לנו שליטה מוחלטת בתכנון מועדי הפריקה והאחסנה; וכתוצאה מכך ייעול וחיסכון משמעותי ללקוחותינו - יבואנים ויצואנים, חברות שילוח, עמילות מכס וחברות ספנות.
טרמינל אשדוד פועל בסטנדרטים טכנולוגיים מתקדמים - המחסנים מנוהלים במערכת WMS לניהול מלאי ואחסנה, והם בעלי יכולת התממשקות מלאה למערכת ניהול המלאי של הלקוחות. ניהולו ותפעולו של הטרמינל על ידי אנשי המקצוע המובילים בתחום, שהנם חלק מקבוצה בעלת ניסיון רב-שנים, מבטיח ללקוחותינו שירות מעולה, המבין היטב את צורכיהם.
 

אשדוד טרמינל - כל הפתרונות והיתרונות

אחסנה יבשה

מהי אחסנה יבשה? ובכן, בדיוק כפי שישנו מגוון רחב של סוגי אחסנה, כך ישנו גם מגוון רחב של ציוד, שאחסנתו דורשת תנאים מסוימים על מנת לוודא את איכות הציוד לאורך זמן, בין אם מדובר בעבודות תחזוקה שונות או בין אם מדובר בתנאי טמפרטורה ספציפיים, הדרושים על מנת לוודא שהציוד שמאוחסן יישמר ללא פגע. במקרה של אחסנה יבשה, כפי שהשם מרמז, מדובר בסוג אחסנה המיועדת לציוד שאינו יכול לבוא במגע עם לחות או רטיבות. (...)

קרא עוד

מאפיינים שתורמים ליעילות מסוף המכולות באשדוד

יבוא ויצוא בריאים לישראל ולחיי המסחר התקינים בה השאלה היחידה שנותרת פתוחה היא, כיצד מנהלים מסוף מטענים מכובד שכזה, שיהיה יעיל, פעיל כל הזמן ורווחי לכולם. יבוא ויצוא בריאים לישראל ולחיי המסחר התקינים בה השאלה היחידה שנותרת פתוחה היא, כיצד מנהלים מסוף מטענים מכובד שכזה, שיהיה יעיל, פעיל כל הזמן ורווחי לכולם. (...)

קרא עוד

הובלת מטענים חורגים

רגע לפני שאתם ממהרים לסגור הובלה על ידי משאית או סמיטריילר שאתם בטוחים שיעבירו את המטען החורג שלכם בבטחה, כדאי לקחת רגע על מנת להבין שהובלה של מטענים חורגים היא לא משימה שיכולה לכלול בתוכה רק משאית וכמה ארגזים. מדובר למעשה במשימה מורכבת במיוחד שדורשת תכנון מקדים, מיומנות ופיקוח. (...)

קרא עוד

הקמת תחנות כוח

הקמת תחנות כוח משלבת מספר משימות מורכבות ואינה מתייחסת רק לשלבי ההקמה בפועל, אלא לכל ההליך הלוגיסטי המקיף, אשר מלווה הקמה של תחנת כוח. בכדי להקים תחנות כוח יש צורך בידע, ניסיון, אמצעים ויכולת ויש צורך בתכנון והכנה מוקדמת של שלבי התהליך – אחרי הכול, לא מדובר במשימה של מה בכך. לאשדוד טרמינל, מבית חברת פרידנזון, יש את הכלים, ניסיון של שנים וידע רב בתכנון והקמה של תחנות כוח, לאחר שנים של פעילות בתחום זה. (...)

קרא עוד

לוגיסטיקה מבוקרת טמפרטורה

במקרים של סחורה רגישה לטמפרטורה כמו מזון ותרופות חברות שילוח בינלאומי חייבות לספק פתרון שיאפשר לשמור על טמפרטורה אחידה לאורך כל זמן המשלוח, שיכול לקחת כמה ימים. (...)

קרא עוד

שירותי הובלת מטענים חורגים

ובלת מטענים חורגים היא מלאכה לא פשוטה, ששמורה לחברות מתמחות ולבעלי מקצוע שצברו ניסיון של שנים בתחום. החוק מגדיר באופן מדויק כיצד מתרחשת הובלת מטענים כבדים בארץ ומחלקת את סוגי המטענים השונים אל מול סוגי הרכבים המאפשרים הובלה שלהם על הכבישים הראשיים והדרכים הצדדיות בישראל. (...)

קרא עוד

ביטוח סחורות ומטענים

חברת אשדוד טרמינל מספקת ללקוחותיה פתרונות כוללים לכל שרשרת האספקה הלוגיסטית. כחלק מהשירות הכולל, אנו מספקים בין השאר שירותי ביטוח מקיפים, הכוללים ביטוח לכל סוגי המטען ולכל היעדים. (...)

קרא עוד

הובלה והפצה פנים ארצית

חברת אשדוד טרמינל הינה בעלת ניסיון עצום בתחום הפצה ושילוח פנים ארציים. אנו מספקים שירותי הפצה והובלה מגוונים בארץ ובעולם, ומתגאים במערך הפצה המבטיח ללקוחותיו את השירות המקצועי והיעיל ביותר. (...)

קרא עוד

מסוף מטענים למכולות קירור

באשדוד טרמינל תאי אחסון מיוחדים למכולות קירור לתקופות ממושכות. מכולות קירור מאפשרות אחסנת תוצרת בקירור או הקפאה, ולכן נדרש טיפול מקצועי ויסודי ביותר במכולות מסוג זה. (...)

קרא עוד

שינוע מכולות ברכבת

באשדוד טרמינל פועל מסוף רכבת ומטענים עצמאי, המקושר לכל תשתיות קו הרכבת בישראל. המסוף משתרע על פני שטח של 50 אלף מ"ר וכולל ארבע מסילות רכבת באורך של 25 קרונות כל אחת. (...)

קרא עוד

שירותי הפצה וערך מוסף

תודות לצי ענק בבעלותנו המלאה, המכיל מאות מוביליות, משאיות, נגררים וציוד לשינוע של פרויקטים לוגיסטיים מורכבים, אנו מתחייבים לזמינות מלאה ושירות ברמה גבוהה במיוחד. (...)

קרא עוד

שרותי אחסון לטווח ארוך

שירותי אחסון לטווח ארוך באשדוד טרמינל כוללים פתרונות לוגיסטיים מקיפים לרבות הדבקה וסימון מוצרים, הכנת ערכות ואריזה. לרשותכם מחסנים המתאימים לכל סוגי המטענים, המשטחים והמכולות. (...)

קרא עוד

מסוף מטענים בהשגחת המכס

חיסכון בזמן יקר והוזלה משמעותית של עלויות האחסון! מסוף המתפרש על פני 25 אלף מ"ר ומיועד למכולות נמצאות בפיקוח המכס. המסוף נמצא תחת פיקוח אנשי המכס ומאובטח 24/7 באמצעים טכנולוגיים. (...)

קרא עוד

פרויקט שער עולמי ושירות עמילות מכס של אשדוד טרמינל

בעמוד זה תמצאו מידע אודות הרפורמה במכס ואודות פרויקט שער עולמי, בנוסף תוכלו למצוא מידע אודות שירות עמילות מכס של נמל אשדוד המספר בין היתר פתרונות אחסון הכוללים מסוף מטענים, מסוף למכולות ריקות, שירותי אחסנה ועוד... (...)

קרא עוד

כיצד משנעים ציוד לוגיסטי חריג?

לשינוע ציוד כבד יש דרכים, כללים ואף חוקים. מדובר בציוד במשקלים כבדים ולעיתים גם בגודל פיזי יוצא דופן. אז מהו בעצם ציוד לוגיסטי חריג? האם יש כלים מיוחדים לשינוע ציוד לוגיסטי חריג? (...)

קרא עוד

תפקידו של מנופאי מכולות

בנמל אשדוד סימולטור מיוחד שעוזר למנופאים לתרגל ולדייק את העבודה שלהם, כך שכל מבצע שינוע מהאונייה או מסוף מכולות יהיה קל ובטוח. קראו על תפקיד המנופאי. (...)

קרא עוד

הכל על שינוע מכולות יבשתי

באשדוד טרמינל מתבצע שינוי מכולות בכל הגדלים. היות ומדובר בהובלה מורכבת, יש לשכור את שירותיה של חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב ומוכח בתחום. אנו מבטיחים הובלת מכולות מקצועית ובטוחה, תוך שמירה מקסימלית על שלמות המטען. (...)

קרא עוד

עמילות מכס

כאשר מדובר בסחר בינלאומי הכולל יבוא ויצוא של סחורות, ישנם לא מעט תהליכים בירוקרטיים שיש לבצע מול רשויות המכס בכדי לקבל את הסחורה ולהעבירה. עמילות מכס הינה שירות מקצועי, אשר ניתן על ידי חברות המעמידות מטעמן עמיל נכס, או סוכן מכס, בעל ידע רחב היקף, הרלוונטי לתחומי הסחר הבינלאומי. (...)

קרא עוד

שילוח בין לאומי

בין אם זה בענייני עסקים, חברים או משפחה – ישנן מגוון סיבות שבגינן, נזדקק לשירות שילוח בין לאומי מפעם לפעם. זו יכולה להיות סחורה של ציוד חקלאי, זו יכולה להיות מתנה ליום ההולדת של בן הדוד מאמריקה וזו יכולה להיות אפילו סחורה גדולה ומורכבת יותר שדורשת תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר בתהליך. אז מה הן האופציות שעומדות בפנינו כשאנחנו זקוקים לשירות שילוח בינלאומי ומהי האופציה היעילה והעדיפה ביותר? (...)

קרא עוד

שירותי אחסון מכולות

אחד הדברים החשובים ביותר בכל הקשור לאחסון המכולות הוא טמפרטורה. כאשר אנחנו מאחסנים בנמל מוצרי מזון המחכים להעמסה על הספינה אנחנו חייבים לדאוג לבקרת טמפרטורות מוקפדת. היום אחסון מכולות מזון צריך להתבסס על סטנדרטים גבוהים מאד. בכל מכולה שמכילה מוצרי מזון וחומרי גלם ישנה מערכת קירור המותאמת לצרכי אותו פריט המאוחסן בתוכה. (...)

קרא עוד

מסוף מכולות

מסוף זה מתפרש על שטח של 10,000 מ"ר ומאפשר ללקוחותינו לאחסן את המכולות הריקות לפני המכלת הסחורה לייצוא או לאחר פריקתה ליבוא. במידת הצורך, אנו מספקים שירותי ניקוי ותיקון של המכולות הריקות עד לקבלת אישור תקינות. (...)

קרא עוד

אחסון ושינוע חומרים מסוכנים

חברת אשדוד טרמינל מציעה שירותי אחסון ושינוע חומרים מסוכנים. מדובר בהליך מורכב, היות ומעבר לשינוע החומרים המסוכנים, יש להתייחס להתליך ההכנה לשינוע, הכולל את אחסון החומרים המסוכנים, הכנת המשלוח במפעלים, מתן תשומת לב מיוחדת לאריזתם, והתייחסות לאופן השינוע (שילוח ימי או יבשתי, צורת ההובלה ועוד). (...)

קרא עוד

אחסון והובלת מכולות

חברת אשדוד טרמינל מחזיקה בצי המכיל מאות מוביליות (משאיות להובלת כלי רכב), נגררים, משאיות, וציוד לשינוע והובלה של פרויקטים מורכבים. אנו מתגאים ברמת שירות גבוהה במיוחד וזמינות מלאה ללקוחותינו. (...)

קרא עוד

אחסנה ולוגיסטיקה

חברת אשדוד טרמינל מציעה שירותים לוגיסטיים מגוונים במטרה לענות על כל צרכי לקוחותינו באופן המקצועי והיעיל ביותר. אנו מציעים שירותי אחסנה ולוגיסטיקה ברמה הגבוהה ביותר, שירותי ערך מוסף ועוד. (...)

קרא עוד

הובלת מכולות - כדאי לדעת

רגע לפני שאתם ממהרים לסגור הובלה על ידי משאית או סמיטריילר שאתם בטוחים שיעבירו את המטען החורג שלכם בבטחה, כדאי לקחת רגע על מנת להבין שהובלה של מטענים חורגים היא לא משימה שיכולה לכלול בתוכה רק משאית וכמה ארגזים. מדובר למעשה במשימה מורכבת במיוחד שדורשת תכנון מקדים, מיומנות ופיקוח. אז אם צריכים להעביר מטען חורג ורוצים לדעת איך לעשות את זה בצורה יעילה ובטיחותית – כדאי שתמשיכו לקרוא. (...)

קרא עוד

תהליך עמילות מכס במסחר בינלאומי

עמילות מכס מסייעת לכם לחסוך בהתמודדות בבירוקרטיה. עמילי המכס מייצגים את בעלי העסקים מול רשויות המכס בישראל ובכך מקלים על שחרור הפריטים מהמכס. (...)

קרא עוד

סימולטור נמל אשדוד – החבר החדש של המנופאים

באמצעות הסימולטור החדש, אנחנו יוצרים בנמל אשדוד מציאות בטוחה יותר. אנחנו מציעים לעובדים בנמל ולכל מי ששותף למלאכה הזדמנות להרגיש בטוחים יותר בכל צעד בעבודה. קראו עוד... (...)

קרא עוד

למידע ופרטים נוספים צרו קשר כבר היום!