סביבה ירוקה

  השמירה על הסביבה היא סוגיה מרכזית עבור האנושות, וחשיבותה הולכת ומתעצמת לאור משבר האקלים המחריף. צמצום ההשפעות הסביבתיות של הפעילות הכלכלית הוא הכרחי לצורך השמירה על כדור הארץ למען הדורות הבאים. כחברה עסקית מובילה, גם אנחנו בפרידנזון מגלים אחריות כלפי הסביבה, ופועלים לנהל ולצמצם את השפעתנו על הסביבה.

  בשנים האחרונות אנחנו פועלים להטמיע בפעילותנו העסקית טכנולוגיות חדשניות שמאפשרות לנו לצמצם את טביעת הרגל האקולוגית שלנו. כחברה בעלת צי רכבים משמעותי, אחת ההשפעות הסביבתיות המרכזית שלנו היא בפליטות גזי חממה. הטכנולוגיות שלנו, הן בתחום ניהול צי הרכבים והן בתחום התחבורה הירוקה, מאפשרות לנו ליעל את המערך התחבורתי, להגביר את הערך שאנו מייצרים ללקוחות, וכמובן להיטיב עם הסביבה. כך למשל, כל המשאיות שלנו עומדות בתקן יורודיזל 6, התקן הסביבתי המחמיר ביותר למשאיות. במהלך השנה יפורסם דו”ח האחריות התאגידית הראשון שלנו, שיתאר בפירוט את התהליכים שאנו מבצעים למען הסביבה והחברה בישראל ובעולם.

  החל משנת 2015 החלה החברה לרכוש רכבים עם מנועי הפעלה בתקן “יורו 6”. מנועים אלה משפרים את איכות הפליטה באופן משמעותי. החברה בנוסף רכשה משאית המונעת בגז.
  משנת 2016 חלה חובה על חברה עם צי רכבים של 100 כלי רכב כבדים ומעלה בדיווח על זיהום כלי הרכב לאיכות הסביבה.
  מנובמבר 2018 לא יעבור רכב דיזל ששנת הייצור שלו מתחת לשנת 2005 והוא בתקן יורו 3, אלא אם הותקנו בו אמצעים להפחתת זיהום אויר (מסנן חלקיקים)

  כמעט כל כלי הרכב המונעים בסולר של החברה הם מתוצרת אירופית ולכן הם עומדים בתקנים הנ”ל.
  מדיניות החברה היא להחליף כלי רכב כאמור אחת לחמש שנים בכלי רכב חדש, שמטבע הדברים עומד בתקנים החדשים יותר.

  משרדי הנהלה

  טל: 072-264-2601

  פרידנזון שירותים לוגיסטיים בע"מ

  פארק נמלי ישראל, אשדוד

  072-264-2601

  קבוצת פרידנזון

  רחוב המצודה 31, אזור, 5800174

  072-264-2222
  דילוג לתוכן