עמילות מכס

נמל אשדוד > עמילות מכס

עמילות מכסאשדוד טרמינל מציעה שירותי עמילות מכס, עם ניסיון מוכח של מעל 20 שנה.

אנו פועלים בהתאם לחקיקה ולסטנדרטים של השוק המקומי והבינלאומי, ובהתאמה עם כל אמנות הסחר הבינלאומיות וההסכמים הרלוונטיים.

כעמילי מכס, אנו מטפלים בין השאר באישורי משרד הבריאות, מכון התקנים ועוד, ומחוייבים לסטנדרט הגבוה ביותר.

אשדוד טרמינל, מבית פרידנזון לוגיסטיקה, מתגאה בתהליכי שחרור מכס מזורזים עבור לקוחותיה, תודות לדירוגנו בדרגת שירות גבוה במיוחד ע"י המכס הישראלי.

ברשותנו משרדי עמילות מכס באשדוד, חיפה ונתב"ג, המאפשרים לנו תקשורת ישירה מול בתי המכס והנמלים הרלוונטיים.

טפסים רלוונטיים:

 

תפקידן של חברות עמילות מכס

כאשר מדובר בסחר בינלאומי הכולל יבוא ויצוא של סחורות, ישנם לא מעט תהליכים בירוקרטיים שיש לבצע מול רשויות המכס בכדי לקבל את הסחורה ולהעבירה. עמילות מכס הינה שירות מקצועי, אשר ניתן על ידי חברות המעמידות מטעמן עמיל נכס, או סוכן מכס, בעל ידע רחב היקף, הרלוונטי לתחומי הסחר הבינלאומי.

עמיל המכס מבצע את כל התהליכים הרלוונטיים מול שלטונות המכס ומייצג את היצואן או היבואן של הסחורה בכל התהליכים הללו בצורה המקצועית והטובה ביותר.

כאשר מדובר בתהליכי יבוא ויצוא סחורה מהארץ לחו"ל, הדבר כרוך בתהליך מורכב הכולל פרטים טכניים וביורוקרטיים רבים. חברות עמילות מכס הינן חברות המייצגות אדם, חברה או גוף, שלו סחורה הנתונה בתהליך יבוא או יצוא.

תחום השילוח הבינלאומי נחשב כתחום מורכב ביותר, הן מבחינה בירוקרטית והן מבחינה לוגיסטית. שילוח בינלאומי כולל בתוכו כמה וכמה גופים שונים, שמעורבותם נדרשת על מנת שכל התהליך יפעל באופן מסודר וחוקי. חברות עמילות מכס מתווכות בין הלקוח לבין כל אותם הגופים בתהליך יבוא או יצוא סחורה, על מנת להפוך את התהליך לפשוט, נוח ויעיל יותר.

חברות עמילות המכס דואגות בין היתר לטיפול בניירת הרלוונטית לתהליך, הערכת שווי הסחורה, ייעוץ, ליווי וייצוג מול כל הגופים הכרוכים בתהליך ועוד. חברות עמילות מכס הינן גלגל חשוב המניע את תחום הסחר הבינלאומי.

למידע ופרטים נוספים צרו קשר כבר היום!