שילוח בין לאומי

נמל אשדוד > שילוח בינלאומי

שילוח בין לאומישילוח בין לאומי - חברות שילוח בינלאומי

בין אם זה בענייני עסקים, חברים או משפחה – ישנן מגוון סיבות שבגינן, נזדקק לשירות שילוח בין לאומי מפעם לפעם. זו יכולה להיות סחורה של ציוד חקלאי, זו יכולה להיות מתנה ליום ההולדת של בן הדוד מאמריקה וזו יכולה להיות אפילו סחורה גדולה ומורכבת יותר שדורשת תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר בתהליך. אז מה הן האופציות שעומדות בפנינו כשאנחנו זקוקים לשירות שילוח בינלאומי ומהי האופציה היעילה והעדיפה ביותר?

משלח בינלאומי


האופציה הראשונה בנוגע לשילוח סחורה לחו"ל, היא להשתמש בשירות של משלח בינלאומי. מדובר באדם בעל הסמכה מהמכס שעבר את הקורסים השונים של הארגון ועומד בכל הקריטריונים הנדרשים על מנת להציע שירות משלוח. למעשה מדובר באדם אחד, שמולו מתנהל כל תהליך השילוח – החל מרישום הסחורה, דרך ההתנהלות מול המכס, המספנות ושדות התעופה ועד לרגע שהסחורה מגיעה לייעודה. על הנייר, השירות נשמע נהדר – הלקוח מתנהל באופן ישיר מול אדם אחד, שמנהל עבורו את כל תהליך השילוח וזה בהחלט יכול להעניק תחושה של יחס אישי ומענה מהיר. אבל בפועל, המצב יכול להיות מעט יותר מורכב, שכן מדובר בבן אדם אחד שמתעסק במשלוחים שונים, של לקוחות שונים – בו זמנית. הדבר עלול לגרור עומסים, עיכובים, תקלות וחוסר ארגון וסדר. בנוסף, לרוב יעדיפו המשלחים הבינלאומיים לעבוד מול לקוחות קטנים יותר, דווקא בגלל שמדובר בשירות של איש אחד. לכן, גם אפשרויות האשראי הן נמוכות יותר, מה שאומר שעבור החברות הגדולות בשוק, שירות של משלח בינלאומי ככל הנראה יהיה פחות רלוונטי. אז מה האופציה הנוספת שיכולה לעמוד בפניכם במידה ואתם זקוקים לשירות יעיל ומהיר יותר?

חברות שילוח בינלאומי


האופציה הנוספת שעומדת בפני מי שזקוקים לשירות שילוח בין לאומי, היא להשתמש בשירותה של חברה המתמחה בשילוח בינלאומי. חברת השילוח כוללת בתוכה מחלקות שונות שכל אחת מהן מתמחה בשלב ספציפי בתהליך השילוח והחברה עצמה חייבת לכלול בתוכה לפחות משלח בינלאומי אחד שמוסמך ע"י המכס. המחלקות השונות בחברה, עובדות ביחד עם המשלח על מנת לספק ללקוח שירות יעיל, מהיר ומאורגן. וכן, העבודה עם חברות השילוח הבין לאומיות היא לרוב מהירה יותר מעבודה עם משלח בינלאומי אחד, מפני שהיא מתחלקת לכמה אנשים ולכן ישנם פחות עומסים וסדר רב יותר, בזכות החלוקה למחלקות שונות שעובדות ביחד בעזרת מערכת פנימית שדואגת לחבר בין כולם. בסופו של דבר, כל הדברים הללו גם הופכים את חברת השילוח ליעילה יותר. בנוסף, חברות השילוח הבין לאומיות הן גם פתרון אידיאלי עבור חברות גדולות שזקוקות לאשראי גבוה ולמשלוחים מורכבים יותר. לכן, חברות השילוח הבינלאומיות נחשבות עבור מרבית האנשים, שזקוקים לשילוח סחורה לחו"ל, לאופציה הטובה והמועדפת.

זקוקים לחברת שילוח בינלאומי? צרו אתנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

 

למידע ופרטים נוספים צרו קשר כבר היום!