שילוח בינלאומי

שילוח בינלאומי 


שילוח בינלאומי המתבצע על ידי חברה מקצועית וגדולה יכול להיות פתרון אמין ומקצועי עבור המטען שלכם. תהליך השילוח כולו מפוקח ומבוקר על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון, המכירים היטב את הנמלים השונים, ומחזיקים בצוותי סוכנים בינלאומיים בכל נמל יעד. אלו מטפלים בכל הבירוקרטיה הנדרשת במקום כולל בעמילות המכס ויתר הצרכים השונים של המטען.

שירותי הובלה ימית בינלאומית – כל היתרונות, כל החסרונות


אחת הדרכים היעילות ביותר לבצע שילוח בינלאומי היא באמצעות שילוח ימי. שילוח מהסוג הזה פותר כמה בעיות במקביל, כמות, משקל, גודל וצורה והינו זול משמעותית מהובלה אווירית. השילוח הימי מתבצע ברובו באמצעות מכולות 20 ו 40 רגל אולם קיימים גם סוגי הובלה ימית נוספים. הלקוח יכול לבחור מכולה בגודל המבוקש ולמלא אותה בחורה כגון, ריהוט, ציוד תעשייתי, חומרי גלם או כל מטען אחר ובלבד שיתאים למימדי המכולה ולמשקלה המותר. סחורות אשר לא ניתן להמכילן במכולות עקב בעיות גודל ומשקל, יובלו באוניות מטען כללי או צובר, בהתאם לאופיין. היתרון הנוסף הבינלאומי בהובלה הימית הוא הבטיחות היחסית והאחריות על המטען. האנייה שטה במים כאשר על גבה מאות טונות של מטענים, הגעתם ליעד של האוניות צפויה מראש  בהחלט ואין חשש לביטחון המטען אלא במקרים קיצוניים ונדירים ביותר. בנוסף ישנה אחריות וביטוח מקיף למטען המוודא כי במקרה של תקלה כלשהי, ישנו כיסוי כמעט מלא לנזק שנגרם. שילוח ימי מאפשר גם הובלה של חומרים מסוכנים, הובלה בתנאים מיוחדים כמו קירור או חימום ועוד. החסרונות של השילוח דרך הים נמדדים בעיקר במהירות. שלא כמו בשילוח אווירי במתאפיין במהירות גבוהה או אפילו שילוח בינלאומי יבשתי, הובלת מטען בים עשוי להתעכב גם מספר שבועות מיעדים מסוימים. בדרך כלל האנייה פוקדת מספר נמלים בידך ליעדה הסופי. יש עובדה זו יש לקחת בחשבון בטרם ההחלטה אם לבצע הובלה ימית או אווירית.

 

שירותי הובלה ושילוח יעיל ובטוח – רק בחברות מקצועיות


המטען שלכם חייב להגיע ליעדו בשלום, זו הנחיית הבסיס בכל משלוח. עליכם לוודא כי אתם שוכרים את שירותיה של חברה מקצועית בעלת ניסיון רב בכל סוגי השילוח הבין לאומי, המחזיקה אנשי מקצוע בנמלי היעד והמוצא וכן פועלת במקצועיות בכל הקשור בניהול שרשרת אספקה מורכבת ותהליכי המכס בישראל ובעולם.
אנו בפרידנזון נשמח לתת לכם מענה לצרכי השילוח הבינלאומי הייחודיים לכם בכל עת.

צרו עמנו קשר עוד היום! 2474*

 

למידע ופרטים נוספים צרו קשר כבר היום!