שילוח ימי ואווירי

באמצעות רשת של סוכנים ושותפים בינלאומיים, הפרוסים בנמלי הים והאוויר בעולם, אנו מספקים שירותי שילוח בינלאומי לקהל לקוחותינו.

 

שילוח ימי

אנו מציעים שרותי הובלת מטענים ביבוא וביצוא אל ומהנמלים הראשיים ברחבי העולם. אנו פעילים בחמשת היבשות באמצעות רשת עולמית של סוכנים מקצועיים. בחלק מן הנמלים אנו מציעים שרות אחוד מטענים שבועי במכולות שלנו, ובכך מבטיחים את אופן שינוע המטענים היעיל והחסכוני ביותר לתועלתם של לקוחותינו.

 

לפתרון ייחודי להבטחת שלמות המטען במשלוחים ימיים - לחץ כאן.

 

משלוחי צד שלישי

מערכת היחסים ארוכת השנים שלנו עם רשת הסוכנים הבינלאומית, בצרוף הטכנולוגיה המתקדמת שלנו, מאפשרים לנו שליטה מלאה בניהול ותפעול משלוחי צד שלישי, תוך שקיפות מרבית עם הלקוח. כחלק משירות שילוח בינלאומי אנו מטפלים במטעני ים ואוויר כמו גם פרויקטים מכל הנמלים הראשיים אל יעדים סופיים ברחבי הגלובוס.

משלוחים אוויריים

בנוסף לשירות שילוח ימי, אנו מציעים שירותי הובלת מטענים באוויר אל ומשדות התעופה הראשים ברחבי העולם. אנו פעילים בחמשת היבשות באמצעות רשת עולמית של סוכנים מקצועיים. בחלק משדות התעופה אנו מציעים שרות אחוד מטענים על בסיס יומי או שבועי על משטחים שלנו, ובכך מבטיחים את אופן שילוח בינלאומי היעיל והחסכוני ביותר לתועלתם של לקוחותינו.

שירות כולל לאיזוטנקים

אנו מייצגים בלעדית בישראל שתי חברות עולמיות בתחום האיזוטנקים:

  • בתחום שינוע איזוטנקים : ענקית האיזוטנקים העולמית: "Stolt Nielsen Limited".
  • בתחום החכרת האיזוטנקים: חברת "Eurotainer"- אחת מחברות הליסינג המובילות בעולם.

 

באמצעות העצמה, המוניטין והניסיון של החברות הללו, באפשרותנו להציע שירות גלובאלי כולל לכל שרשרת האספקה הלוגיסטית של האיזוטנק: שילוח, החכרה וטיפול במכולות נוזלים מסוג איזוטנק.

למידע ופרטים נוספים צרו קשר כבר היום!