הכל על שינוע מכולות יבשתי

נמל אשדוד > הכל על שינוע מכולות יבשתי

הכל על שינוע מכולות יבשתישינוע מכולות יבשתי – כל מה שרציתם לדעת 

כיום, קיימים המון סוגים של הובלות – החל מהובלות יבשתיות ועד הובלות המתבצעות בשמיים ועל המים. לא מעטים אלו המקשרים את ההובלות לכאלו המתבצעות במשאיות, בעת שמניידים תכולה מנקודה אחת לשנייה. ההובלות המתבצעות במשאיות ההובלה, נכללות תחת ההגדרה להובלה יבשתית. יחד עם המשאיות, נכללים כלי רכב נוספים, לרבות רכבות ורכבים מסחריים אחרים, הנכללים תחת הגדרה הובלה יבשתית.

למרות שהשימוש בשינוע מכולות יבשתי הינו נרחב וזה המשתקף בפני הקהל הרחב, לרוב מדובר על התחנה השנייה של ההובלה. המשמעות היא שלרוב ההובלות המתבצעות יבשתית, נערכות לאחר שנעשתה קודם לכן משימת הובלה שהתבצעה בשירותי ההובלה הימית, באמצעות אוניות משא.

שינוע סחורות במכולות

ישנם דברים שבלי לשים לב נוהגים להמעיט בחשיבותם, או לכל הפחות לא לנסות דמיין איך חיינו היו נראים בלעדיהם או ללא השימוש בהם. סביר להניח כי המכולות אינן יושבות בתודעת האנשים דרך קבע, אך רבים לא יודעים כי המכולות משחקות תפקיד חשוב בכל הקשור להובלות. כאשר מדובר על סחורות המגיעות מעבר לים אל ישראל, נעשה שימוש נרחב במכולות. פעם אחר פעם בוחרים במכולות לאחר שאלו נמצאו כאיכותיות ובטיחותיות ביותר להובלת הסחורות.

המכולות, עם הסחורה המאוחסנת בהן, עושות דרכן על משאיות גדולות שיכולות לשאת את משקלן הרב. מאחר ומדובר על משקלים כבדים מאד, העמסתן ופריקתן מתבצעת על ידי מנוף מיוחד שיכול לשאת את המשקל הרב ולבצע את פעולות העמסה והפריקה בבטיחות מלאה ועל הצד הטוב ביותר.

מתי נעשה שימוש במכולות?

ניתן לחשוב תחילה כי השימוש במכולות נעשה רק לטובת צרכיהן של חברות גדולות, המבקשות לנייד סחורה ממדינה למדינה לטובת מסחר. תופתעו אולי לגלות, אך השימוש במכולות אינו רק מסחרי, ונוגע פעמים רבות גם בסקטור הפרטי. כך לדוגמא, ניתן למנות את אלו המבצעים מעבר למדינה אחרת. העתקת החיים למדינה חדשה לא מצריכה רק מעבר בנמל התעופה וחתימת הדרכון, אלא המון פעמים ישנו צורך לבצע העברה של תכולה רבה באמצעות הים, וכך נכנסות המכולות שוב לתמונה ומבצעות תפקיד חשוב. לא אחת נמצאו המכולות כדרך היעילה ביותר לניוד התכולה ממדינה למדינה – גם בפאן הכלכלי וגם בפאן הבטיחותי.

התחנה האחרונה – ניוד אל נקודת היעד באמצעות הובלה יבשתית

אז לאחר שהמכולות הועמסו על המשאיות, כעת יוצאת לדרך המשימה האחרונה והיא ניוד התכולה אל נקודת היעד שלה. הובלה יבשתית שכזו, בה משאית כבדה נושאת מכולה או כל סוג אחר של תכולה, מאפשרת לכם לזכות בראש שקט ובידיעה כי ישנה חברה מקצועית שמבצעת את העבודה בשבילכם. לא רחוקים הימים בהם ניוד שכזה של תכולה היה בגדר רעיון עתידני, אך כיום השירות הזה מוצע לקהל הרחב ומאפשר איכות חיים גבוהה ונוחות ללא פשרות. הובלה יבשתית מתחילה מכל נקודת מוצא – החל מנמלים ועד שדות תעופה, ומגיעה אל נקודת היעד שלכם!

למידע ופרטים נוספים צרו קשר כבר היום!