מאמרים

פתרונות אפשריים לאחסנה לטווח ארוך

הצורך בפתרונות אחסנה נובע משלל סיבות. אם אין לכם מקום לאחסן בבית , במאמר הבא תוכלו למצוא מספר פתרונות אפשריים.. (...)

קרא עוד

כל מה שצריך לדעת לפני שמחליטים לאחסן במכולה

בין אם מדובר בתוצרת חקלאית, חומרים רגישים או כל תחום אחר – כשאתם מגיעים להחלטה להשתמש במכולה על מנת לאחסן את המוצרים, הנה כמה דברים שעליכם לוודא לפני שאתם מחליטים לאחסן מוצרים במכולה. (...)

קרא עוד

שילוח בינלאומי – לחסוך ולהגדיל את הרווח או לא לקחת סיכונים?

19/12/2018

עבור מי שאינו מכיר את תחום שירותי האחסנה, ההסבר הפשוט הוא שמדובר במחסן בתשלום, שאינו נמצא בשטח ביתכם או בית העסק שלכם. כיום ישנם פתרונות אחסנה רבים ושונים, לא רק עבור לקוחות פרטיים שמעוניינים לאחסן חפצים אישיים, אלא גם עבור עסקים קטנים שצריכים מקום לאחסן סחורה וציוד. תחום האחסנה התפתח מאוד בישראל וכיום ניתן למצוא הרבה חברות המספקות שירותי אחסנה ולוגיסטיקה לטווחים קצרים וארוכים בכל רחבי הארץ. (...)

קרא עוד

מהי מערכת שער עולמי

עם כניסתה של מערכת שער העולמי, נעשה שינוי משמעותי שמטיב עם הייבואן ומאחד את כל הגורמים, התשובות והמסמכים – במקום אחד. אז מהי מערכת הסחר העולמי, וכיצד היא פועלת ומטיבה עם היבואן? על כך במאמר הבא. (...)

קרא עוד

מעוניינים לייבא מוצרים מסין לארץ?

במידה ואתם מעוניינים לייבא מוצרים מסין לארץ, ישנם כמה דברים שעליכם לקחת בחשבון, על מנת להפוך את החיים שלכם לקלים יותר, במאמר הבא תוכלו לוודא ששהשקעה שלכם אכן תשתלם. (...)

קרא עוד

שאלות ותשובות בנושא סחר בינלאומי

כשזה נוגע לסחר חוץ – לא מעט אנשים מוצאים את עצמם מתעסקים בשאלות שונות וחשובות שנותרות ללא מענה ומשאירות אחריהן בלבול רב בקרב כל ייבואנים וייצואנים כאחד. לכן, כדי לעשות קצת סדר בכל הבלגן, ריכזנו עבורכם את השאלות הנפוצות ביותר בתחום הסחר הבין לאומי ובפרט בתחום שילוח ימי, במקום אחד בו תוכלו לקבל תשובות – על הכל. (...)

קרא עוד

שירותי עמילות מכס - מהם כוללים?

שילוח בינלאומי הוא תהליך שמורכב מכמה שלבים, הדורשים תיאום מלא בין מספר רב של גורמים ובעלי מקצוע. מהם שירותי עמילות מכס ומהם כוללים? כל הפרטים במאמר הבא.. (...)

קרא עוד

כל מה שצריך לדעת לפני בחירת חברה עבור שירותי אחסנה

18/12/2018

עבור מי שאינו מכיר את תחום שירותי האחסנה, ההסבר הפשוט הוא שמדובר במחסן בתשלום, שאינו נמצא בשטח ביתכם או בית העסק שלכם. כיום ישנם פתרונות אחסנה רבים ושונים, לא רק עבור לקוחות פרטיים שמעוניינים לאחסן חפצים אישיים, אלא גם עבור עסקים קטנים שצריכים מקום לאחסן סחורה וציוד. תחום האחסנה התפתח מאוד בישראל וכיום ניתן למצוא הרבה חברות המספקות שירותי אחסנה ולוגיסטיקה לטווחים קצרים וארוכים בכל רחבי הארץ. (...)

קרא עוד

אחסנה במכולות

בעמוד אחסנה במכולות תוכלו למצוא מידע מקיף בנוגע לנושא אחסון מכולות, סוגי מכולות מכולת קירור, סטנדרטית, גבוהה, עם פתח צדי, עם גג פתוח ועוד... (...)

קרא עוד

חומרים מסוכנים – מידע מקיף ואזהרות שימוש

חומרים מסוכנים כשמם כן הם – מסוכנים לכל אדם, בעל חיים ולסביבה. חשיפה ישירה לחומרים אלה, בין אם במגע ובין אם דרך האוויר, עלולה להוביל להשלכות נוראיות, לעיתים אף קטלניות, תלוי מהי מידת החשיפה. (...)

קרא עוד

פתרונות אחסנה

רובנו נתקלנו בסיטואציה בה חיפשנו מקום אחסון, אם בשל מעבר דירה, אם בשל שהות ממשוכת בחו"ל, אחסון סחורה לעסק ועוד. עם התפתחותה המהירה של הטכנולוגיה, קיימים אינסוף פתרונות לאחסון התכולה הישנה, עד מציאת מקום חדש אליו נעביר את הפריטים שאוחסנו. (...)

קרא עוד

שירותי הפצה

עוברים דירה? בונים עסק וצריכים הובלה של ציוד? או אולי אתם תעשיינים וצריכים הפצה של מטענים לאזורים ספציפיים בארץ? כשמדובר בשירותי הפצה והובלה, מדובר בחברת פרידנזון. (...)

קרא עוד

שירותי הובלה

כשמדובר בשירותי הובלה צריך לדבר עם המומחים בתחום. חברת פרידנזון, הקיימת מעל 40 שנה, בעלת שם ומוניטין בתחום שירותי הובלה למגוון תעשיות וצרכים שונים ומשתנים. אצלנו תמצאו מספר שירותי הובלה שונים. למידע נוסף, כנסו למאמר! (...)

קרא עוד

שירותי אחסנה

כשמדובר בשירותי אחסון צריך לדבר עם המומחים בתחום. חברת פרידנזון, הקיימת מעל 40 שנה, בעלת שם ומוניטין בכל שירותי האחסון למגוון תעשיות וצרכים שונים ומשתנים. אצלנו תמצאו מספר שירותי אחסון שונים,< למידע נוסף, כנסו למאמר! (...)

קרא עוד

פתרונות אחסנה - סוגים שונים

עוברים דירה או משרד? חשוב לבחור את החברה המקצועית ביותר, שתדע להוביל לכם את כלל התכולה בבטחה ושתדע לאחסן אותו גם במקום בטוח. אחסון הוא חלק חשוב בתהליך ההתמקמות. עד שהבית או המשרד יהיו מוכנים, חשוב שנדע שאנו מפקידים את הציוד שלנו בידיים טובות. חברת פרידנזון מספקת סוגים שונים של פתרונות אחסנה לשירותכם. (...)

קרא עוד

מערכת "שער עולמי" – מודל 2018

מערכת סחר החוץ של מדינת ישראל במתכונתה הקודמת עד לאחרונה נחשבה זה שנים למיושנת ונשענה רבות על ניירת ורגולציה סבוכה ומייגעת. הצורך בשינוי והיערכות מודרנית היה נדרש ולכן הוחלט להקים פלטפורמה חדשה ומתקדמת שתשנה את כל נושא סחר החוץ של ישראל. (...)

קרא עוד

חברות שילוח

מחפשים חברות שילוח? פרידנזון לוגיסטיקה חברת שילוח בינלאומי מתמחה בשירותי שילוח מטענים באחריות ובאמינות גבוהה. הובלת מטען ליעדו, ללא נזקים או תקלות, תוך עמידה בלוח זמנים - *2474 (...)

קרא עוד

מסוף מטענים ומכולות

במאמר פרידנזון מסוף מטענים ומכולות נסביר לכם מה זה בעצם מסוף מכולות או מסוף מטענים. חברת פרידנזון. לוגיסטיקה, חברת שילוח ותיקה המספקת שירותי לוגיסטיקה ושילוח בארץ ובעולם. (...)

קרא עוד

מכולות קירור - אחסנה בקירור

10.27.2015

במאמר פרידנזון מכולות קירור ואחסנה תוכלו למצוא מידע בנושא מכולות קירור ואחסנה בחברת פרידנזון. לוגיסטיקה, חברת שילוח ותיקה המספקת שירותי לוגיסטיקה ושילוח בארץ ובעולם. (...)

קרא עוד

היערכות לקראת עלייתה לאוויר של מערכת "שער עולמי" של מנהל המכס

29/03/2017

מנהל המכס מתעתד לבצע שדרוג של מערכת המחשוב "סחר חוץ" למערכת חדשה המכונה "שער עולמי". להלן התמורות העיקריות הצפויות בתהליכי העבודה הקיימים, בעת המעבר למערכת "שער עולמי". (...)

קרא עוד

חברות לוגיסטיקה והפצה

ישנן בישראל חברות לוגיסטיקה והפצה רבות, שמציעות מבחר שירותים שעוזרים לעסקים רבים להתנהל, הן מבחינת ניהול משלוחים מכל העולם, שינוע סחורות בינלאומי ומקומי, שירותי אחסנה, שירותי הפצה וכמובן התנהלות מול משרדי המכס הן בארץ והן בנמלים השונים ברחבי העולם. אילו שירותים מרכזיים מציעות חברות לוגיסטיקה ומה כוללים בדרך כלל שירותים אלו? כל המידע לפניכם. (...)

קרא עוד

למידע ופרטים נוספים צרו קשר כבר היום!