מסוף מטענים ומכולות

מסוף מטענים ומכולות

רובנו פחות או יותר מבינים ויודעים מה קורה עם המכולות והמטענים שלנו ברגע שאנחנו מייצאים את הסחורה שלנו לחו"ל או מייבאים אותה ארצה. כי כשמדברים על מטענים ומכולות, הדבר הראשון שעולה לנו בראש הוא השימוש שאנחנו עושים בהן ובשטח האחסון שבתוכן, ביחס לסחורה שאנחנו מייבאים או מייצאים לחו"ל. לפעמים נדמה לנו שזו ההתעסקות היחידה לה נצטרך לתת מענה במה שנוגע למכולות אשר ברשותנו. אבל, כל ניהול נכון של ייבוא וייצוא הסחורה שלנו, חייב לכלול בתוכו גם אחסון וטיפול נכון במכולות, בין שילוח אחד לשני. במילים אחרות, הניהול צריך לכלול בתוכו גם מסוף מכולות.

מהו מסוף מכולות ומטענים?


מדובר למעשה במעין "תחנת מעבר" עבור המכולות והמטענים השונים, בין אם הם מגיעים לאחר פריקת הסחורה שבתוכם ובין אם הם נמצאים לקראת ייצוא. ניתן להגיד שמסוף מכולות ומטענים הוא בעצם מעין "מחסן מכולות ומטענים", שבו מאוחסנים המכולות והמטענים בין השילוחים השונים. אבל בסופו של יום, מסוף מכולות ומטענים מקצועי הוא הרבה יותר מ"רק" שטח אחסון עבור המכולות והמטענים הריקים. מסוף מכולות ומטענים מקצועי ואמין כולל בתוכו שירותים נוספים ומגוונים, שמוצעים ללקוח, אשר מוודאים היבטים נוספים בנוגע למכולות ומטענים מלבד אחסון. 

תחזוקה, ניקיון ותקינות


ישנם דברים רבים שיכולים לקרות למכולה ולמטענים בזמן השילוח ואולי אפילו בזמן השינוע מהנמל למסוף אבל, בין אם מדובר בסדקים או בפגמים שנוצרו בהם במהלך השילוח או במהלך השינוע, כל מכולה ומטען שמגיעים למסוף עוברים תחזוקה וטיפולים שונים על מנת להבטיח את תקינותם לשילוחים נוספים בעתיד. בנוסף, לאחר פריקת הסחורה, מגיעים המטענים והמכולות למסוף ועוברים תהליך ניקוי יסודי, שיכול להיות משמעותי במיוחד כאשר מדובר על מטענים ומכולות אשר נושאים חומרים מסוכנים, שעלולים להוות סכנה אמתית כאשר הם לא מטופלים כראוי. בסוף כל תהליך התחזוקה השוטפת, מתקבלת מהמסוף תעודה המאשרת את תקינותם.

מעקב אחר תנועת המכולות והמטענים


כמובן ששום תהליך שינוע או תחזוקה לא יכול שלא להתקיים תוך שקיפות מלאה מול הלקוח אליו שייכת המכולה או המטען. לכן, על כל מסוף מכולות ומטענים מקצועי לבצע מעקב ממוחשב ואמין אחר תנועת המכולות והמטענים, בין אם מדובר בשינוע, תחזוקה או ניקיון ולדווח על כך ללקוח. זו יכולה להיות תקלה במכולה שדורשת תיקון מידי או בדיקה שגרתית וסטנדרטית – כך או כך, על המסוף לבצע דיווח ללקוח באופן שוטף ומלא.

מחפשים מסוף מכולות או מסוף מטענים? בפרידזון תקבלו שירות מקצועי וברמה גבוהה, שיוודא שכל מכולה ומטען שיכנסו למסוף שלנו לאחר פריקת הסחורה – יצאו ממנו תקינים ומוכנים, לקראת השילוח הבא.
 

 

למידע ופרטים נוספים צרו קשר כבר היום!