פתרונות אחסנה - סוגים שונים

פתרונות אחסנה

עוברים דירה או משרד? חשוב לבחור את החברה המקצועית ביותר, שתדע להוביל לכם את כלל התכולה בבטחה ושתדע לאחסן אותו גם במקום בטוח. אחסון הוא חלק חשוב בתהליך ההתמקמות. עד שהבית או המשרד יהיו מוכנים, חשוב שנדע שאנו מפקידים את הציוד שלנו בידיים טובות. חברת פרידנזון מספקת סוגים שונים של פתרונות אחסנה לשירותכם. 

מחסנים לוגיסטיים


מחסנים לוגיסטיים ענקיים עומדים לרשותכם, כולל מערכת WMS ייעודית לניהול אחסנה ומלאי. מערכת ממוחשבת זו, תסייע לכם לנהל את המלאי ביתר יעילות. תוכלו להשתמש במחסנים אלה לאחסנה שונה ומקיפה לכלל המוצרים, החומרים והציוד. המחסנים שוכנים בקרבת נמלי חיפה ואשדוד וניצבים על שטח כולל בהיקף של 50 אלף מטר רבוע. בנוסף לאחסנה, חברת פרידנזון מספקת שירותים משלימים, כגון: הכנת אריזות, סימון מוצרים, הפצת סחורות ועוד.   

מכולות

מחפשים פתרונות אחסנה לטווח ארוך? המכולות של פרידנזון הן הפתרון המושלם. בין אם תחליטו להשכיר או לקנות, המכולות ישמשו אתכם למשך כל התקופה הנדרשת. במכולה ניתן לאחסן כל פריט שהוא, החל מציוד חקלאי גדול ומורכב ועד ארגזים של ביגוד והנעלה. טסים לשליחות בחו"ל לתקופה ארוכה? מעוניינים שתכולת הבית תחכה לכם כשתחזרו? מכולה יכולה להיות הפתרון האידיאלי עבורכם. ריהוט, ביגוד, תמונות, חפצים יקרי ערך – השאירו הכל במכולה והיא תחכה לכם כשתחזרו.    

משטחים


רוצים לחסוך בעלויות ולא לשכור מחסנים או מכולות? בין אם לתקופה קצרה או ארוכה, אחסון ציוד וסחורה על גבי משטחים, יכול להיות פתרון גם חסכוני וגם מהיר בפריקה. לפני שאתם בוחרים במשטחים כפתרון אחסנה, בדקו האם מקום האחסון הוא אטום לנזקי מזג האוויר ובטוח גם מפני פריצות. פרידנזון תספק עבורכם משטחים עליהם תוכלו להשאיר את הציוד, תחת נהלי שמירה קפדניים וכן שירותי ביטוח לכל תהליך ההובלה והאחסנה. 

השאירו לנו את הדאגות הלוגיסטיות


חברת פרידנזון בעלת ניסיון של שנים בתחום ההובלה, האחסנה והלוגיסטיקה בארץ. טווח קצר או טווח ארוך, ציוד גדול או ציוד קטן, לפרידנזון כל התשובות והפתרונות. באמצעות מערכות מתקדמות, רמת הדיוק והאמינות של ניהול המלאי עולה ומשדרג את השליטה שלכם בנעשה לצורך שקיפות מלאה. בפרידנזון יודעים שמעבר דירה או משרד הוא תהליך מורכב, שגוזל לעיתים זמן יקר, בייחוד בכל הנוגע לפן הלוגיסטי. לכן, חשבו שם על הכל כדי להוריד מכם עול נוסף. המחסנים של פרידנזון - לאחסון חפצים אישיים או של העסק ולכל טווח שדרוש לכם.

 

למידע ופרטים נוספים צרו קשר כבר היום!