שירותי אחסנה

שירותי אחסנה

מחפשים אפשרויות אחסון לציוד ומטען יקר ערך ולא מוצאים מקום? צריכים מקום אחסון גדול, שישמור על המטען בשלמותו ולא יפגע באיכותו? כשמדובר בשירותי אחסון צריך לדבר עם המומחים בתחום. חברת פרידנזון, הקיימת מעל 40 שנה, בעלת שם ומוניטין בכל שירותי האחסון למגוון תעשיות וצרכים שונים ומשתנים. אצלנו תמצאו מספר שירותי אחסון שונים, הנה העיקריים שבהם:

אחסנה יבשה


אחסנה יבשה נועדה להבטיח את התנאים האופטימליים לכל ציוד שהוא. בשיטת אחסנה זו, הציוד נשמר ומוגן מפני רטיבות ותנאי מזג אוויר סוערים וברמת אטימות גבוהה במיוחד. ישנם סוגי ציוד מסוימים הדורשים תנאי יובש כדי לשמור על תקינותם ועל איכותם לאורך זמן. ציוד שכזה יכול להיות למשל ציוד צבאי לשעת חירום, ציוד רפואי, ציוד אלקטרוני, כלי רכב מיוחדים ועוד.

אחסון חומרים מסוכנים 


חומרים מסוכנים, כשמם כן הם – מסוכנים לאדם, לבהמה ולסביבה, על פי הגדרתם בחוק. לכן תנאי אחסונם מוגדרים אף הם בחוק ומצריכים מקצועיות יתרה, קפדנות, מיומנות ורגישות בכל שלבי הטיפול והאחסון מתחילתו ועד סופו. לפרידנזון ותק של שנים בכל הנודע לשירותי האחסנה והשינוע של חומרים מסוכנים, לרבות ההסמכה החוקית לעשות כן. אנו מספקים מחסנים סגורים, חצי פתוחים ואף שטחים פתוחים לגמרי לאחסון החומרים, כל זאת בהתאם לסוג החומר המדובר ותחת שליטה, בקרה ופיקוח מלא של מומחי האחסנה. 

אחסנה לטווח ארוך


טסים לחו"ל לתקופה ארוכה של מספר חודשים ומעלה? מחפשים להשאיר את תכולת הבית במקום שמור ומוגן ולטווח ארוך? ייתכן כי מכולה היא הפתרון האידיאלי בשבילכם. עם פרידנזון תוכלו לשמור על התכולה שלכם במכולה מושכרת לטווח ארוך או אפילו באופן קבוע, תחת פיקוח ושמירה סביב השעון ותוך הגנה מרבית על הציוד היקר שברשותכם.

אחסנה ולוגיסטיקה 


פרידנזון מספקת שירותי אחסנה ולוגיסטיקה, הכוללים שירותים נלווים נוספים, כגון: הכנת ערכות אריזה, הדבקה וסימון מוצרים והפצה לבית הלקוח או העסק. לרשות החברה מחסנים בשטח כולל של כ-50 מ"ר בקרבה לנמלי אשדוד וחיפה, בהם תוכלו לאחסן את חפציכם או כל מטען אחר שברשותכם במכולות, על משטחים וכולי. כל המחסנים מנוהלים במערכת WMS לניהול מלאי ואחסנה, המתממשקת ישירות עם מערכת ניהול המלאי של הלקוחות לשקיפות מלאה.   

מגוון פתרונות אחסנה במקום אחד


חברת פרידנזון הוותיקה מספקת עבורכם בעלי העסקים, המפעלים, החנויות והאנשים הפרטיים את כל פתרונות האחסנה המתקדמות ביותר הקיימות כיום בשוק במקום אחד. המומחיות שלנו נראית ומוכחת בשטח. באמצעות מערכות ניהול המלאי המתקדמות שלנו, אנו שומרים על מקצועיות, אמינות ורמת דיוק מהגבוהים שיש לאורך שנים. לשירותי אחסון פנו אלינו לקבלת מידע נוסף.

 

למידע ופרטים נוספים צרו קשר כבר היום!