שירותי הובלה

שירותי הובלה

חברות תעשייה רבות, נאלצות להתמודד עם בעיית הובלת פריטים כבדים, מה גם שהעלויות הולכות ונהיות גבוהות כאשר מדובר בפריט כבד או גדול יותר. בנוסף, ההובלה חייבת להיות מקצועית על מנת לשמור על הפריט גם בהעברתו, כאשר מדובר במרחקים גדולים. חברת פרידנזון, היא חברה העוסקת שנים רבות בפתרונות הובלת מכלים ופריטי ענק. לרשות החברה מערך שלם של פתרונות הובלה, החל ממשאיות ועד פתרונות לוגיסטיים מורכבים הרבה יותר, כמו מנופים ונגררים, שמתאימים להובלה כמעט בכל משקל, כך שכל לקוח שצריך שירותי הובלה, יכול למצוא בדיוק את הפתרון שיהווה את המענה שהלקוח מחפש.

החשיבות שבהובלת מכולות

חברות תעשייה גדולות צריכות לדאוג למערך הייצוא והייבוא שלהן. ברגע שהמערך הזה נפגם, גם ההכנסות של החברה קורסות ועל כן, ישנה חשיבות גבוהה ואף קריטית למערך הובלה נכון ויומיומי, אשר יבטיח את הגעת הפריט עד היעד הרצוי וגם במועד הרצוי. יחד עם זאת, כמעט כל סחורה אשר מגיעה היום לארץ, מועברת באמצעות מכולות ועל כן חשוב כי הן יקבלו את האבטחה הטובה ביותר. דוגמה לפריטים יומיומיים אשר נדרשים להובלה מהירה, נוחה ובטוחה הן המכולות המועברות לחברות גדולות דרך האוויר, היבשה והים. לכן, שינוע מכולות דורש תכנון מוקפד מרגע הגעתו לארץ ועד הגעתו ליעד המבוקש. יחד עם זאת, במקרה שבמדובר במכולות, רק משאיות ספציפיות רשאיות לשנע אותן ועל כן ישנה חשיבות גם לסוג המשאיות אשר מובילות את המכולות.

שירותי אבטחת המכולות של חברת "פרידנזון"


שירותי ההובלה של חברת "פרידנזון" כוללים גם אבטחה למכולות ולפריטים הגדולים עליהם הם לוקחים אחריות. זה לא דבר חדש שמשאיות עלולות להוות מוקד נוח לגניבה ולכן, פתרונות ההובלה שמציעה החברה כוללים פתרונות אבטחה בטוחה של הפריטים, כמו גלאי אשר מזהה פתיחת דלת ו/או פריקת הסחורה, המשדר אזעקה ואף הודעת טקסט לאחראי.

טיפים אחרונים לפני הבחירה הנכונה


טרם החלטתכם באילו שירותי הובלה כדאי לכם להשתמש, חשוב לבדוק איזה מן השירותים המוצעים הוא הזול, הנוח והבטוח ביותר. יחד עם זאת, על הלקוח להתחשב בתנאי מזג האוויר ולהעריך את מסלול ההובלה אל היעד הרצוי, על מנת להיות בטוח כי הפתרון שבחר הוא האידיאלי ביותר. אם אתם עדיין לא בטוחים איזה פתרון הוא הנכון ביותר במקרה שלכם, אתם מוזמנים להגיע אל חברת "פרידנזון" ושם כבר יינתן לכם הפתרון הנכון ביותר עבורכם.

 

למידע ופרטים נוספים צרו קשר כבר היום!