שירותי הפצה

עוברים דירה? בונים עסק וצריכים הובלה של ציוד? או אולי אתם תעשיינים וצריכים הפצה של מטענים לאזורים ספציפיים בארץ? כשמדובר בשירותי הפצה והובלה, מדובר בחברת פרידנזון. פרידנזון מספקת עבורכם, האנשים הפרטיים והעסקיים כאחד, פתרונות תובלה והפצה באמצעות צי של מאות משאיות, מוביליות (משאיות להובלת מכוניות), נגררים וציוד לשינוע פרויקטים לוגיסטיים מורכבים. הנה כמה מהשירותים שתמצאו אצלנו:


הובלת מכולות


בין אם אתם עוברים דירה, מקימים עסק או זקוקים למטען גדול ורב, היעזרו בשירותי הובלת המכולות של פרידנזון. הובלת מכולות היא תהליך לוגיסטי מורכב, הדורש קפדנות יתרה ושימת לב פרטנית, בכל אחד משלבי התהליך. לא מדובר בהובלה בלבד אלא בשירותי אחסון, שינוע ופריקה מקצועיים וקפדניים. לכן לחברת השילוח דרוש את הידע המקצועי והפדנטי בכל מה שקשור לנושא.


פתרונות שינוע לכימיקלים


המוני עסקים בתחומים מגוונים ושונים, עושים שימוש בחומרים כימיקלים מסוכנים. החל מחברות ניקיון, מלונות, מסעדות ועוד. חומרים אלה מסוכנים לבריאות ועלולים אף לגרום לנזק בלתי הפיך לגוף ולסביבה. לכן, כאשר מדובר בהובלה של חומרים מסוכנים יש לוודא שההתייחסות לחומרים אלה היא בדרגה הגבוהה ביותר שיש, עם פיקוח מקצועי ורציף של החברה המובילה ובהתאם להוראות החוק, החל מרגע ההעמסה ועד ההגעה לבית העסק. לחברת פרידנזון התמחות בתחום הכימיקלים, לרבות שימוש במכולות ונגררים מיוחדים להובלת חומ"ס. 


תעשיית הרכב


גם תעשיית הרכב לא ירדה מעיני המומחים של חברת פרידנזון. הטיפול הלוגיסטי בעולם הרכב, מצריך ראייה רחבה לפתרון הפצה יעיל ומקיף. פרידנזון דואגים לכל שרשרת האספקה של הענף ומספקים פתרונות הובלה ייחודיים לכל תהליך השילוח וההפצה של חלקי חילוף ועד הובלת הרכבים לאולמות התצוגה. 


מוצרי צריכה ותעשייה


רוצים להוביל את מוצרי הצריכה לכל מקום בארץ? פרידנזון עושה זאת עבורכם בעלי העסקים והמפעלים. לפרידנזון ניסיון עתיר שנים בטיפול מסור והובלת מוצרי צריכה למגוון עסקים ברחבי הארץ. לפרידנזון הכלים, הידע, המערכות המקצועיות והיכולות הלוגיסטיות לשינוע והפצה יעילה ומקצועית. שירותי ההפצה כוללים גם את התעשיינים להם מוצעים מאות של נגררים ומשאיות בבעלות מלאה, לרבות מערכות מידע רלוונטיות לתעשייה. 


מגוון תעשיות מגוון פתרונות


מאז הקמתה בשנת 1975, חברת פרידנזון מספקת שירותי הפצה יעילים ומקצועיים ביותר לתעשיות השונות, תוך שמירה קפדנית ומסורה על המטען בכל אחד משלבי תהליך השינוע וההפצה, מהמפעל או הנמל היישר לבית העסק או לביתכם הפרטי. בין אם אתם בתחום ענף הרכב או מוצרי הצריכה, להובלת כימיקלים או תשתיות, לנו הפתרונות.  

 

למידע ופרטים נוספים צרו קשר כבר היום!