פתרונות אחסנה

רובנו נתקלנו בסיטואציה בה חיפשנו מקום אחסון, אם בשל מעבר דירה, אם בשל שהות ממשוכת בחו"ל, אחסון סחורה לעסק ועוד. עם התפתחותה המהירה של הטכנולוגיה, קיימים אינסוף פתרונות לאחסון התכולה הישנה, עד מציאת מקום חדש אליו נעביר את הפריטים שאוחסנו. חברה אשר יכולה לספק לכם מגוון פתרונות אחסון שונות, היא חברת פרידנזון, אשר עוסקת שנים רבות בתחום האחסון והלוגיסטיקה ומציעה ללקוחותיה חבילות שונות הכוללות פתרונות אחסנה מגוונים. הייחודיות של חברה זאת בהשוואה למתחריה, הוא בפתרון שהיא מספקת לגדלים שונים של פריטים בין אם הם גדולים או קטנים.


מחסן לוגיסטי ושירותים נוספים


חברות גדולות אשר מחפשות פתרונות אחסנה למספר רב של פריטים, יוכלו לבחור במחסנים הלוגיסטיים שמציעה החברה. מחסנים לוגיסטיים אלה יבטיחו שמירה בטוחה על כלל הפריטים הנמצאים בהם והם כוללים מערכת בקרה לניהול המלאי. מלבד זאת, המחסנים הללו נמצאים בקרבת הנמלים הגדולים בארץ, דבר אשר יכול לסייע בהעברת הדברים המאסיביים במהירות ובקלות. חשוב לציין, כי השטחים של המחסן מתפרשים על פני עשרות אלפי מטר רבוע, המספקים מענה לאחסון ארוך טווח. חוץ מהמחסנים הלוגיסטיים הגדולים שמציעה החברה כפתרון לאחסון, היא גם מציעה שירותים בתחומי הכנת אריזות והפצת סחורות.


מכולות


פתרון נוסף שקיים לאחסון לטווח ארוך של פריטים, מתאפשר באמצעות המכולות שהחברה מציעה להשכרה או לקנייה. כך, כל הציוד היקר לכם ישמר בתוך מכולה, עד לזמן שיידרש. המכולות כוללות שטח רחב ומוגן, בו הדברים שלכם ישמרו. פתרון זה עשוי להיות הטוב והנוח ביותר לאנשים אשר טסים לשליחות ארוכה לחו"ל ואחריה מבקשים לעבור לדירה אחרת מהדירה שבה שכנו קודם לכן. 


משטחים


בנוסף לשני הפתרונות השונים שציינו קודם לכן, קיים פתרון נוסף – משטחים. פתרון זה הוא הזול והמהיר ביותר, במיוחד כאשר מדובר בפריטים כבדים מאוד, אשר דורשים פריקה מהירה. דוגמה לאחסון פריט מסוים על גבי משטח הוא פסנתר. כלי זה נתפס ככבד מאוד ולכן, כדי להעביר אותו ממקום למקום נדרשת פריקה מהירה מאוד. לכן, אנשים שמחפשים את הפתרון הזול ביותר, יוכלו לאחסן את הפסנתר שלהם, טרם המעבר לדירה חדשה, על גבי משטח. במקרה שבו בחרתם להשתמש בפתרון אחסון זה, חשוב שתבדקו שהמקום בו מצויים המשטחים מוגן מפני פריצות ויש מי ששומר על הפריטים שלכם. אחרי הכל, חשוב לבדוק האם קיימים פריטים שאינם חסינים מפני מזג אוויר קיצוני ולכן, הפתרון האחרון הוא הכי פחות מתאים להם. אבל אין ספק שחברת "פרידנזון" היא המתאימה ביותר לפתרונות אחסנה של כל סוגי הפריטים שלך – לפרטים נוספים, פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

למידע ופרטים נוספים צרו קשר כבר היום!