כל מה שצריך לדעת לפני בחירת חברה עבור שירותי אחסנה

18/12/2018

עבור מי שאינו מכיר את תחום שירותי האחסנה, ההסבר הפשוט הוא שמדובר במחסן בתשלום, שאינו נמצא בשטח ביתכם או בית העסק שלכם. כיום ישנם פתרונות אחסנה רבים ושונים, לא רק עבור לקוחות פרטיים שמעוניינים לאחסן חפצים אישיים, אלא גם עבור עסקים קטנים שצריכים מקום לאחסן סחורה וציוד. תחום האחסנה התפתח מאוד בישראל וכיום ניתן למצוא הרבה חברות המספקות שירותי אחסנה ולוגיסטיקה לטווחים קצרים וארוכים בכל רחבי הארץ.
ישנן מספר צורות שונות של אחסון עם מחירים המשתנים מסוג לסוג, חלקן מתאימות לאחסנה של דירות וחלקן תתאמנה יותר לצרכים עסקיים. במקרים בהם אתם משפצים את הבית ונדרשים לרוקן את תכולתו לפרק זמן קצר, ישנם מגוון פתרונות שיהיו מושלמים לצורך כך. כך גם לגבי מקרים בהם אתם עוברים דירה ונאלצים לאחסן חלק מציודכם האישי לפרק זמן קצר.


סוגים שונים של שירותי אחסנה

שיטת האחסון במכולות עם ובלי הצללה מתאימה לאחסנת סחורות שאינן רגישות לחום. סוג אחסנה זה מתאים למוצרי מתכת, פלדה, סגסוגת, נייר למחזור ועוד. מדובר בשיטה זולה ומשתלמת מאוד לטווח ארוך, אבל זה לא מתאים למוצרים רגישים לחום כיוון שהטמפרטורה בתוך המכולות הללו עשויה להגיע ואף לחצות את ה-60 מעלות. שירותי אחסנה אלו מתאימים בעיקר ללקוחות שמעוניינים לאחסן ברזלים וכו'.
אופציית אחסון נוספת היא אחסון תכולה בתוך מבנה בטון. מדובר במבנה שאינו קרוב לכל סוג של שטח חקלאי ואינו חשוף לנגעי מכרסמים למיניהם. המבנה יהיה מוגן באופן הכי טוב שניתן וסגור הרמטית, עם שמירה מפני טמפרטורה גבוהה ובעל דלתות וגג לכל חדר וחדר. המבנה יהיה אטום לחלוטין ולא חדיר למים ויכלול אף אמצעי הגנה מפני דליקות. מדובר בסוג מאוד פופולרי מבין שירותי האחסנה השונים, במיוחד בקרב מי שמחפש לאחסן תכולת דירות.
הסוג השלישי של האחסון הוא מחסני פח בידודית או אסבסט, שמחולקים לתאים פתוחים שביניהם מפרידות מחיצות, או תוך חלוקה לחדרים ללא תקרה לצורך אחסנה של תכולה וציוד. במקרה זה מדובר במבנים ללא הגנה מפני מזיקים וטמפרטורות גבוהות, עם חללים פתוחים החשופים גם ללכלוך. כפי שמשתמע זהו אחד משירותי האחסנה הפחות מתאימים לתכולת דירות שעשויה להיהרס בתנאי מזג אוויר קיצוניים של חום וקור, מה שהופך אותו למתאים בעיקר לסוגי סחורות שאינן רגישות לחום.

 

שירותי אחסנה – ענף בצמיחה מתמדת!

תחום שירותי האחסנה לא היה נפוץ תמיד כפי שהוא היום. בזמנינו כל אחד יכול למצוא פתרון מתאים לצרכים שלו, בין אם הוא פונה בתור לקוח או פרטי או כעסק. לאחר שנים של קיפאון בענף זה, כל אחד יכול לאחסן את הציוד שלו כמעט בכל מקום בארץ בפשטות וביעילות

למידע ופרטים נוספים צרו קשר כבר היום!