שילוח בינלאומי – לחסוך ולהגדיל את הרווח או לא לקחת סיכונים?

19/12/2018

לא רק בעלי עסקים צריכים לדעת להתנהל בצורה כלכלית חכמה. גם בבית ובכל מה שקשור להתנהלות הכלכלית הפרטית שלכם, דרוש ניהול קפדני והגיוני שידרוש מכם לעשות סדר עדיפויות וגם להתלבט מדי פעם בנוגע למחירים של מוצרים ושירותים מסוימים. ההתלבטות בין זול ליקר, מה עדיף ומה מועיל יותר, מוצרים ושירותים יקרים אך משתלמים או זולים וחצי אפויים? ההמלצות שלנו כאן.


שירותי עמילות מכס

שירותי עמילות מכס הם חלק ממכלול שלם של שירותים לוגיסטיים, שהשתדרגו ועברו שינויים והתייעלות לאורך הזמן. עמיל המכס אחראי על מילוי הניירת הנדרשת וטיפול בכל ההשלכות שבאות לאחר מכן, על מנת להשלים תהליך של יבוא או יצוא באופן שמשרת את הלקוח על הצד הטוב ביותר. עמיל מכס בעל ניסיון והיכרות ארוכת שנים בתחום, שמכיר את הגורמים הרלוונטיים, יחייב אתכם בתשלום ראוי בהתאם לכך.
במידה ואתם פונים לעמיל מכס קצת פחות וותיק, או אחד שאינו נותן לכם שירותי עמילות מכס לשילוח בינלאומי מקביל, יכול מאוד להיות שכל התהליך יעבוד כמו שצריך, בדיוק כפי שהיה עובד במקרה של עמיל מכס וותיק יותר. לעומת זאת, דברים גם יכולים להסתבך, מה שמעלה את השאלה שתמיד חוזרת, האם עדיף ללכת על בטוח ולשלם יותר, או שמא עדיף לנסות את מזלנו ולשלם בזול?


שילוח בינלאומי מקצועי

על מנת לבצע שילוח בינלאומי מקצועי, ישנו צורך מחייב בהבנה מעמיקה בשילוח על כל סוגיו. שילוח ימי, שילוח אווירי ושילוח יבשתי, ללא יוצא מן הכלל. במידה ואתם נעזרים בשירותיו של מומחה, ייתכן שמחירי ההובלה שלו יהיו תחרותיים, אבל ייתכן גם שהערך המוסף שנותן השירות מספק יוסיף למחיר, מה שעשוי להיות מוצדק ובסופו של דבר גם משתלם יותר, במידה והכל הולך חלק ללא תקלות.
במידה ואתם מחשיבים עצמכם כקונים מנוסים יחסיים, העסקה אותה תבצעו תהיה שקולה ותביא עמה בחשבון מגוון פרמטרים ומשתנים. במקרים כאלו סביר שתרגישו טוב יותר לגבי העסקה ובנוסף, סביר שתהיו מרוצים גם מהתוצאות של העסקה. שילוח בינלאומי, גם אם באמצעות שירותי עמילות מכס וגם אם לא, הוא דבר הדורש ידע והבנה. במידה ואתם מומחים בתחום זה, אתם יכולים לתאר לעצמכם עד כמה דבר זה מחייב ועד כמה השקעה קטנה וזולה עוד עשויה לגרור להוצאות בהמשך.


לסיכום, כאשר אתם בוחרים ללכת על האופציה הזולה, חשוב תמיד לזכור שייתכן וזה יגרור הוצאות נלוות בלתי צפויות. במידה ואתם הולכים על האופציה היקרה, יכול מאוד להיות שאתם יוצאים בסוג של "הפסד" מסוים, אך התהליך צפוי לעבור ללא בעיות מיוחדות וללא הוצאות שלא תכננתם.

למידע ופרטים נוספים צרו קשר כבר היום!