כל מה שצריך לדעת לפני שמחליטים לאחסן במכולה

בין אם מדובר בתוצרת חקלאית, חומרים רגישים או כל תחום אחר – כשאתם מגיעים להחלטה להשתמש במכולה על מנת לאחסן את המוצרים אותם אתם מייבאים מחו"ל לארץ, ישנם כמה פרטים שחשוב לקחת בחשבון כדי לשמור על איכות החומרים אותם בחרתם לייבא. הרי בסופו של יום, כל שלב ושלב בתהליך הייבוא עלה לכם זמן וכסף, ולכן, חבל יהיה לגלות שכל ההשקעה הזו הולכת לפח רק בגלל אחסנה שגויה של הסחורה. אז הנה כמה דברים שעליכם לוודא לפני שאתם מחליטים לאחסן מוצרים במכולה.

אבטחת המכולה

אחסנה במכולות דורשת ממכם למעשה לקחת בחשבון שהמוצרים והחומרים שייבאתם כרגע מחו"ל – לא יהיו תחת השגחתם בכל שלב ושלב. לכן, אחד הדברים החשובים ביותר לקחת בחשבון כשמדברים על אחסנה במכולות הוא סוג האבטחה שהחומרים שלכם מקבלים בעת האחסנה מחברת האחסון. אילו מערכות פועלות במתחם האחסנה על מנת לוודא שרמת האבטחה היא הגבוהה ביותר? האם ישנם מאבטחים במקום? האם הם דואגים לבצע פטרולים מסביב למתחם 24/7? האם ישנן מצלמות מעקב? כל אלו ועוד הן שאלות שכדאי ואפילו רצוי לשאול את חברה האחסון שלכם כדי לוודא שאתם אכן משאירים את הסחורה שלכם – בידיים טובות.

בקרת טמפרטורה במכולות

פרט נוסף שחשוב לוודא מיוחד כשמדברים על חומרים רגישים, תרופות ומוצרי מזון, הוא האם מתבצעת במקום בקרת טמפרטורה שתשמור על טריות המוצרים שמאוחסנים במכולה? האם לחברת האחסון יש את הכלים הנדרשים על מנת לוודא שכל מוצר ומוצר נשמר תחת תנאי הטמפרטורה הנכונים ביותר עבורו? הרי בסופו של יום, לא מדובר אך ורק על שמירת המוצרים במקום קריר, אלא גם על עריכת התאמה בין הטמפרטורה הרצויה, למוצר עצמו. לכן כדאי גם לוודא עם חברת האחסון האם היא מסוגלת לספק לכם בקרת טמפרטורה מתאימה לאורך כל שעות היום.

אחסון של חומרים רגישים במכולות

אחסון של חומרים רגישים (כמו לדוגמה כימיקלים מסוכנים), יידרוש ממכם הנפקה של אישורים מקצועיים לצד ידע רחב ומעמיק בסוג האחסון המתאים והבטוח ביותר עבור כל חומר וחומר. בדיוק בגלל זה, חשוב לוודא שחברת האחסון יודע לספק לכם גם מענה על הנושאים האלה, וללוות אתכם במידת הצורך בכל תהליך הוצאת האישורים המתאימים על מנת לוודא שאחסון החומרים ייתבצע בצורה הבטוחה והיעילה ביותר.
מחפשים חברה אמינה ובטוחה לאחסנה במכולות? בפרידנזון אנחנו כאן על מנת לספק מענה לכל סוגי האחסון להם תצטרכו! צרו עמנו קשר עוד היום!

למידע ופרטים נוספים צרו קשר כבר היום!