מעוניינים לייבא מוצרים מסין לארץ?

מעוניין ליבא מוצרים מסין לארץ?

בעשרים השנים האחרונות, הפכה סין למעצמת סחר וייצור אמיתית, שמושכת אליה משקיעים וייבואנים מכל העולם. אבל במידה ואתם מעוניינים להתחיל ולייבא מוצרים מסין לארץ, ישנם כמה דברים שעליכם לדעת ולקחת בחשבון, על מנת להפוך את החיים שלכם לקלים יותר ועל מנת לוודא ששהשקעה שלכם במוצרים  -אכן משתלמת בסופו של יום.

מה אפשר לייבא?

בואו נתחיל בשאלה "מה בכלל אפשר לייבא מסין?" ובכן, כשמדובר במדינה כל כך גדולה, בעלת אלפי מפעלים ופס ייצור שמתקתק כמו שעון, התשובה לשאלה הזאת היא  - הכל. החל מיבוא ציוד כבר, דרך מכשירים אלקטורניים ואביזרי סלולר ואפילו כלי מטבח וקישוטי מסיבות. בסין, אפשרויות הייבוא הן בלתי מוגלבות. לכן, רגע לפני שאתם בוחרים לייבא, רצוי לערוך בארץ סקר שוק מקיף כדי להבין מה הם הצרכים של הצרכן הישראלי, וכדי להכיר לעומק את קהל היעד שלכם. ברגע שתדעו את הנתונים האלו, יהיה לכם יותר קל למצוא את המוצר אותו אתם רוצים לייבא בין שלל המוצרים השונים.

מציאת היצרן הנכון

ישנן מעלות רבות לשרשרת האספקה הסינית – היא מאוד מרשימה, מהירה והעלויות בה נמוכות מאוד. זו גם אחת הסיבות שייבואנים ומשקיעים ברחבי העולם בוחרים להשקיע בסין. אבל שרשרת האספקה הזאת לא נטולת פגמים, ולמעשה, ישנם לא מעט פערים בין המנטליות המערבית לבין המנטליות הסינית בכל הנוגע לאיכות המוצר ותווי התקן. לכן, גם פה כדאי ואף רצוי לערוף מחקר מקיף ומעמיק כדי למצוא יצרן אמין שתוכלו לסמוך עליו, במיוחד אם אתם מייבאים לארץ מוצרים שצריכים לענות על תו התקן הישראלי. 

השתמשו בשירותי עמילות מכס

אז ערכתם את המחקר המקיף ביותר בנוגע לשוק בארץ, ביצעתם מחקר מקיף עוד יותר כדי למצוא את היצרן הנכון לייבא ממנו, ואחרי כל העבודה הקשה הזו, גילתם שהסחורה שלכם נתקעה במכס, כאן בארץ. הרי בסופו של יום, ההתעסקות עם המכס דורשת לא מעט בירוקרטיה ותשומת לב לפרטים הקטנים, ויכול להיות שתמצאו שאחרי כל העבודה הקשה שלכם – פספסתם סעיף שתוקע את הסחורה בנמל. לכן, צעד נוסף כדאי ורצוי לקחת בחשבון השתמשות בשירותי עמילות מכס. שירותי עמילות מכס הם שירותים שדואגים לסחורה שלכם מהרגע שהיא ירדה מהאונייה, ועד הרגע שהיא מגיע אליכם למחסן בית העסק. למעשה, שירותי עמילות מכס מטפלים כל הבירוקרטיה מול המכס ומוודאים שכל העבודה הקשה שלכם – לא הייתה לשווא.

למידע נוסף על שירותי עמילות מכס, צרו עמנו קשר עוד היום!

למידע ופרטים נוספים צרו קשר כבר היום!