סוגי מכולות

הצורך בפתרונות אחסנה נובע משלל סיבות. בין אם מדובר באחסון לצורך פינוי הבית לשיפוץ, או אולי לקראת מעבר דירה, או שפשוט בגלל שאין מקום לכל החפצים שלכם. אם מדובר באופציה האחרונה במקרה שלכם, אז ההתלבטות מאוד מובנת. אתם עומדים מול אוסף של חפצים שבשלב זה בחייכם אין לכם צורך בהם, אך אתם מרגישים שלא יהיה נכון לזרוק או להעביר אותם הלאה. מצד שני, אין לכם מקום לאחסן אותם בבית וזאת עובדה מוגמרת. אז מה הפתרון?

פתרונות אחסנה לטווח ארוך

ישנם מספר פתרונות אפשריים לסוגיית האחסון, שמספקים שלל בתי עסק ברחבי הארץ. חשוב לדעת שישנם לא מעט מקרים שמיקום העסק משפיע על המחיר הסופי של פתרונות האחסנה שתבחרו, כאשר המחיר יהיה זול יותר ככל שתתרחקו ממרכז הארץ. ישנם מרכזים שמשכירים יחידות אחסון, שמגיעות בגדלים שונים בהתאם לצרכים של הלקוח. פתרון אפשרי נוסף הוא אחסנה במכולות, שמספקות פתרון דינמי לצורך אחסנה לטווח ארוך.

אחסנה במכולות

במידה ותבחרו לאחסן את התכולה שלכם במכולה, כדאי להכיר את סוגי המכולות שקיימות וזמינות עבורכם לצורך שירות זה. ישנם שני סוגים עיקריים של מכולות שבהן נעשה שימוש בארץ, בעלות יחידת TEU אחת שאורכה הוא 5.90 מטר, או בעלות שתי יחידות TEU שאורכה הוא 12.03 מטר. מכולות אלו יכולות להגיע במספר וריאציות שונות, על מנת שניתן יהיה להתאים אותן כפתרונות אחסנה למטענים מסוגים שונים. דוגמאות לוריאציות השונות הן מכולות בעלות יכולת גרירה, מכולות קירור ומכולות בגבהים שונים שיתאימו לסוגים שונים של חומרים.

אחסנה במכולות נעשית לרוב במכולות סטנדרטיות שבנויות מארבע קירות וגג, כאשר הרצפה בנויה ממתכת וקורות עץ. שלד המכולה עשוי פלדה והוא האלמנט שמספק את החוזק הדרוש על מנת לשאת משקלים גדולים בתוך המכולה. המכולות כוללות גם  מנעול חזק על גבי הדלתות שלהן, על מנת לוודא שהמכולה נשארת סגורה ולא יוצא ממנה דבר במהלך תנועה או השהייה במקום. במידה ואין לכם צורך במכולה שלמה לצורך אחסנה לטווח ארוך, תוכלו לחלוק מכולה עם גורם נוסף ולשלם רק על החלק שלכם. במידה והמקרה שלכם הפוך ויש לכם מטען גדול יותר ממה שהמכולה מסוגלת להכיל, ישנן מכולות גבוהות יותר מהסטנדרט עם גג פתוח, שיכולות להתאים למטענים גדולים.

בפרידנזון צוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולהתאים עבורכם את המכולה הטובה ביותר לאחסון חפציכם יקרי הערך. צרו עמנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר!

למידע ופרטים נוספים צרו קשר כבר היום!