מדיניות הפרטיות

הצהרת פרטיות

 

1.         היקף

הצהרה זו חלה על האתרים המופעלים על ידי, או עבור, חברת פרידנזון שרותים לוגיסטים בע"מ ו/או חברות קשורות ו/או חברות בנות (להלן, ביחד, "פרידנזון").

2.         מידע אישי

א. אנו עשויים לאסוף מידע שאתה בוחר למסור כגון כתובת הדואר האלקטרוני או כתובת הדואר שלך.

ב. אנו עשויים  לאסוף מידע לא אישי כגון סוג הדפדפן, מערכת ההפעלה, ודפי האינטרנט שביקרת בהם, על מנת לסייע לנו בניהול האתרים שלנו.

ג. אנו עשויים להשתמש בעוגיות ובטכנולוגיות אינטרנט אחרות על מנת לנהל את תוכניות אתר האינטרנט והדואר האלקטרוני שלנו. איננו משתמשים בטכנולוגיות אלה על מנת לאסוף או לאחסן מידע אישי.

ד. אנו עשויים להשיג מידע נוסף אודותיך, כגון מידע דמוגרפי, ממקורות מסחריים זמינים.

3.         שימוש

א. אנו משתמשים במידע אישי על מנת לספק לך מידע ודוגמאות שאתה מבקש, לתת לך ניסיון גלישה מותאם אישית, ועל מנת לסייע לנו לפתח מוצרים ושירותים חדשים העונים על צרכיך.

ב. איננו משתפים במידע האישי שלך משווקים אחרים, אלא אם ביקשנו וקיבלנו רשות מפורשת לעשות זאת. אם אינך מסכים, לא נשתף גורמים אחרים במידע שלך.

ג. אנו משתמשים במידע האישי שאתה מספק לנו רק למטרות שעולות בקנה אחד עם הסיבות שבעטיין מסרת לנו את המידע.

ד. כאשר אנו מספקים באופן זמני מידע אישי לחברות המבצעות עבורנו שירותים, כגון משלוח אליך של הודעות דואר אלקטרוני או דוגמאות, אנו דורשים מחברות אלה להגן על המידע באותו אופן שבו פרידנזון מגינה עליו. חברות שירות אלה אינן יכולות להשתמש במידע האישי שלך למטרות אחרות שחורגות מהסיבות למתן המידע ל- פרידנזון.

4.         "עוגיות" (Cookies)

בדומה לחברות רבות אחרות, אנו מפעילים לעתים את טכנולוגיית ה"עוגיות" באתר האינטרנט שלנו. "עוגיות" אלה מאוחסנות במחשב שלך על ידי הדפדפן שלך. בעת הכניסה לאתר שלנו, "עוגיה" זו מודיעה לנו באם ביקרת קודם לכן באתר שלנו או שזהו ביקורך הראשון. ה"עוגיה" אינה אוספת מידע אישי עליך ואינה מספקת לנו דרך להתקשר אליך. ה"עוגיה" גם אינה מוציאה מידע כלשהו מהמחשב שלך. אנו נעזרים ב"עוגיה" כדי לזהות פרסומים באתר שעניינו אותך ביותר, כדי שנוכל לספק לך מידע נוסף שעשוי לעניין אותך.

4.         זכויותיך ובחירותיך

א. יש לך זכות להעתיק את המידע האישי שמסרת, ולתקן או לעדכן את המידע האישי שלך.

ב. אתה רשאי להורות לפרידנזון להסיר אותך מהתוכניות שלנו שאליהן הצטרפת על ידי שימוש בקישור המיועד למחיקתך המופיע בתוכניות הדואר האלקטרוני שלנו, או להשתמש בקישור המופיע להלן.

ג. אתה רשאי להורות לפרידנזון שאתה מבטל כל הסכמה קודמת שנתת לשיתוף חברות אחרות במידע האישי שלך.

למידע ופרטים נוספים צרו קשר כבר היום!