תשתיות ואנרגיה

  תשתיות ואנרגיה

  תשתיות ואנרגיה

  תשתיות ואנרגיה

  פתרונות

  No items found
  fridenson, פרידנזון, חברת הלוגיסטיקה המובילה בישראל

  אודות

  חברת פרידנזון הוקמה בשנת 1975 והיא מהחברות הוותיקות והמובילות בארץ בתחומי הלוגיסטיקה והשילוח הבינלאומי. החברה מונה כ-450 עובדים מיומנים ומקצועיים המספקים מעטפת שירותים למגוון לקוחותיה בארץ ובעולם.

  התשתית הלוגיסטית של פרידנזון בפריסה ארצית ובינלאומית מאפשרת לה לספק מענה מקיף לשלל סוגי השירותים וזאת באמצעות ציי רכבים להובלה יבשתית, סוכני מטען בכל הנמלים בעולם, ציוד מקצועי לניהול פרויקטים מורכבים ומחסנים לוגיסטיים לניהול מלאי ומטענים.

  פרידנזון חרטה על דיגלה ערכים של אמינות, מקצועיות ושירותיות. החברה עובדת על פי תקנים בינלאומיים מחמירים ומיישמת מערכות ניהול איכות על מנת להבטיח עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות השירות.

   

  קרא עוד…

  פרויקטים

  No items found

  כלל פתרונות שרשרת האספקה במקום אחד

  יציבות

  יציבות

  יציבות ארוכת השנים של פרידנזון מאופיינת בנסיון של למעלה מ-40 שנה, בקשרי מסחר ענפים עם לקוחות וספקים מקומיים ובינלאומיים וכח אדם מיומן וותיק המונה למעלה מ-450 עובדים.

  חדשנות

  חדשנות

  פרידנזון דוגלת בחדשנות טכנולוגית ומייחסת חשיבות לשילובן של טכנולוגיות מתקדמות ומעורבות במיזמים טכנולוגיים לדיגיטציה של תחומי עיסוקה ולתפעול יעיל של מערך השילוח והלוגיסטיקה.

  יעילות

  יעילות

  מודל השירות של פרידנזון נותן מענה מלא לכל שרשרת האספקה והלוגיסטיקה על ידי שימוש באמצעים עצמיים בבעלות החברה כגון משאיות ומרכזים לוגיסטיים המבטיחים יעילות מירבית וחסכון בזמן ובעלויות.

  משרדי הנהלה

  טל: 072-264-2601

  פרידנזון שירותים לוגיסטיים בע"מ

  פארק נמלי ישראל, אשדוד

  072-264-2601

  קבוצת פרידנזון

  רחוב המצודה 31, אזור, 5800174

  072-264-2222
  דילוג לתוכן